fbpx

“Після сварки чоловік спить зі свекрухою, і вона проти дітей”

Я заміжня вже близько року, дітей немає. Живу з чоловіком та свекрухою. Вже 3 місяці щотижня ми скандалимо з чоловіком. І все роздуває моя «дорогоцінна» свекруха.

Її не влаштовує, що я їй не догоджую, тобто, на її думку, я повинна щодня робити вологе прибирання в її кімнаті, обов’язково радитися з нею, що готувати, повинні бути обов’язкові вечірні бесіди (повинна розповідати, мало не iнтuмні речі).

Я хочу дитину, вона втиpає моєму чоловікові, що ще рано і вона не готова до онуків! І звичайно, я нічого з вищевикладеного не роблю, тому що я вважаю, що це не її собаче діло. Кожен день чоловікові кажу, щоб ми переїхали. Але коли чоловік заводить тему переїзду, то у свекрухи з’являються симптоми різних хвоpoб.

Пам’ятаю її ідеальну гру, коли вона як би втpaтила свiдoмість. Отже, чоловік мені заявляє: «Як ми залишимо мою маму, вона ж хвopіє, а раптом що не так, я собі цього не пробачу!» Ця жіночка, вибачте, і мене переживе. Я рано лягаю спати завжди, о 21 у мене відбій. І частенько чую, що мене паплюжить моя свекруха, кажучи, що я її не поважаю, не поважаю цей будинок, чоловіка і т.д. На цьому грунті і лаємося.

Читайте також: “При достатку і грошах діти носять лахміття і їдять найдешевшу їжу. Дружина зовсім поїхала, все зароблене відкладає”

Коли висловлюю все цій собаці сутулій, то вона робить таке щеняча обличчя і починає плакати, що я наговорюють. Актриса без Оскара! Але проблема в іншому! Після сварки чоловік іде спати в іншу кімнату. Ні, не в зал на диван, а в кімнату до неї! І сплять вони в одному ліжку до ранку! Йому 31 рік (так, для довідки). Я по натурі фантазерка і були думки з приводу iнцecту, але нi, думаю, що такого просто бути не може.

Прошу допомогти порадами, як мені далі поводитися? Чоловіка я кохаю, але переїжджати він не хоче. Такими темпами я або пoмpу від передозу заспокійливих, або вiдгaмceлю її, або ж просто піду. Чи були у кого-небудь подібні ситуації?

Джерело.

You cannot copy content of this page