fbpx

Біля розбитого корита: чудовий романтичний вечір плавно перейшов в буpхливу ніч, як так сталося, сама не розумію

Я не хотіла їхати у відрядження взагалі, але напередодні посварилася з чоловіком, і він в черговий раз гримнув дверима і пішов ночувати до матері, а я залишилася одна. Тому вранці, не залишивши записки, які не зателефонувавши, я зібралася і поїхала, йому на зло, щоб прийшов і не застав мене вдома. Нехай він помучиться, як я мучуся, коли він іде! »

Увечері, в незнайомому місті, в пошуках місця повечеряти, Марина зайшла в невелике кафе, де і познайомилася з симпатичним молодим чоловіком. Вони відразу сподобалися один одному, і чудовий романтичний вечір плавно перейшов в бурхливу, але не менш романтичну і пристрасну ніч.

«Я ніколи чоловікові не зраджувала, більш того, у мене до нього тільки один хлопець був, з яким ми розлучилися по дурості. Як так сталося, що я погодилася провести з незнайомою людиною ніч, сама не розумію. Дуже була ображена, відчувала себе самотньою, може бути, на зло чоловікові, який помітно охолов до мене після весілля, загалом, воно якось само собою сталося ».

Рано вранці вони розлучилися, не встигнувши обмінятися своїми координатами. Другого побачення не відбулося. Незабаром відрядження закінчилася, і Марина поїхала додому, до сім’ї, до чоловіка.

Читайте також: Вона була приїжджа, без постійної роботи, без вищої освіти. Не треба було її навіть в будинок пускати.

«Вранці було і соромно трохи, навіть страшно, але коли я згадувала цю ніч, все в мені співати починало, навіть мурашки по шкірі, так було добре. Ви не повірите, але я себе справжньою жінкою відчула. З чоловіком так ніколи не було! »

Якщо відносини в родині перед відрядженням були не найкращі, то тепер вони зіпсувалися остаточно. Марина не могла викинути з голови цей короткий і такий незабутній роман, і в своїх спогадах наділяла партнера, якого, природно, і пізнати не встигла, масою достоїнств, в порівнянні з якими образ чоловіка, вже такий добре знайомий, потьмянів остаточно.

«Я його ніяк не могла забути. Начебто з чоловіком помирилися, але кожен раз ближче до ночі, я згадувала ту ніч і уникала чоловіка, як могла ».

Цілий рік Марина плекала в душі приємні спогади про короткий роман з незнайомцем, кожен день знову і знову прокручувала в голові солодкі миті щастя.

«Я собі придумали стільки, мріяла про зустріч. Мені здавалося, що це сама доля, що ми просто випадково розлучилися, щоб потім зустрітися і більше вже не розлучатися ніколи ».

Природно, це не могло залишитися непоміченим: сварки і напруженість в сім’ї дійшли до межі, і одного разу Марина не витримала і сказала, що полюбила іншого чоловіка і з радістю прийняла пропозицію чоловіка розлучитися. Вона чомусь вважала, що той, випадковий чоловік в її житті точно так же, як і вона, не може забути їх зустріч, їх ніч і точно так же мріє про нову зустріч з нею.

Прийнявши рішення розлучитися з чоловіком, Марина знову постаралася поїхати у відрядження в той же місто … Вона пройшла по тому ж маршруту, зайшла до того ж  кафе. Вона вірила, що вони обов’язково зустрінуться. Однак романтичного побачення не вийшло. Марина зовсім випадково на вулиці зустрілася зі своїм незнайомцем, і все її нескінченні рожеві мрії тут же розтанули, як сніжинки на долоні. Щось було не так в цьому симпатичному молодику. Щось в ньому відштовхувало Марину з першої хвилини. Та й омріяний ідеал не поспішав притиснути її до серця і втопити в любовних зізнаннях.

«Я впізнала його миттєво, а він мене не впізнав … Мені довелося нагадувати йому ту першу зустріч, а він тільки кривився і озирався довкола, киваючи головою. А потім взагалі, наспіх вибачився і, пославшись на невідкладні справи, швидко пішов кудись, навіть не запитавши номера телефону і не домовившись про зустріч ».

Сказати, що Марина засмутилася або образилася, не можна, тому що вона просто розгубилася від того, наскільки придуманий нею образ відрізнявся від реального, побаченого. Швидше та їх єдина ніч, стала здаватися .

Повернувшись додому, вона раптом зрозуміла, що залишилася біля розбитого корита, погнавшись за ілюзією. Чоловік обговорював умови розлучення, розміну квартири по-діловому, не залишаючи надії на примирення, а її спроби якось знову налагодити відносини натрапили на його опір.

«Даремно я поспішила погодитися на розлучення. Адже ми не так і погано жили. Ну, сварилися іноді, так всі сваряться. І чоловік не п’є, не гуляє, заробляє пристойно. Все ця любов, , що в житті буває, як в книжках пишуть, ось воно, неземне щастя з першого погляду! »

Джерело

Позначки:
facebook