“Борщ з порад у мене в голові скипів і прокис” – Марія Яремчук відверто про життєві труднощі та творчі злети (фото)

25-річна українська співачка Марія Яремчук, яка знялася у стрічці “Легенди Карпат” разом з Валерієм Харчишиним, з’явилась на обкладинці “Теленедели” і дала відверте інтерв’ю. Також зірка розповіла про враженні від зйомок.

“Нічого незвичайного робити не довелося. Хустки і раніше надягати доводилося, запаску і старовинні сорочки теж. Ось тільки шкарпетки для мене були в новинку. Вони з овечої вовни і сильно кусаються – не найприємніші відчуття”, – згадує артистка.

Читайте також: Неформалка, яка тікає з дому: Вся правда про життя зірки серіалів «Свати» і «Слуга народу» Анну Кошмал

“Я дуже люблю спілкування. Але будучи чутливою людиною, старанно захищаю себе від тих, від кого відчуваю небезпеку. Сама в атаку не йду ніколи, а якщо доведеться захищатися – о, тоді тримайтеся! Таке бувало на вокальних конкурсах, коли проти мене починали інформаційну війну – хотіли прибрати, тому що бачили в мені конкурентку. Тоді я включала свій гуцульський норов. Є такий чудовий польський вираз – “Zesram Się A Nie Dam Się”, який означає “вилізу зі шкipи гeть, але не програю”. Ось так я і робила”, – говорить Яремчук.

“Всяке бувало: то багато заробляла, то взагалі нічого – як лінія на кардіограмі. У цьому сенсі у мене ніколи не було стабільності. Поки не зрозуміла: треба думати про роботу, а не про гроші, тоді буде і одне, й інше. Раніше, бувало, витрачала, щоб просто довести оточуючим: я ж співачка, я заробила і можу собі дозволити. Тому що всі робили мені зауваження (мовляв, не відповідаю стандартам) і порівнювали з батьком. А ще давали поради! Зрештою, борщ з порад у мене в голові скипів і прокис, тому його довелося виплеснути. Я запитала себе, про те чого хочу сама. Все дуже просто: залишатися собою і робити те, що підказує мені серце”, – додає зірка.

Джерело.