fbpx
Життя

Божі настанови для кожного зі знаків Зодіаку: подивіться на життя по-іншому

до вашої уваги уривок з «місячних вузлів і реінкарнації» Мартіна Шульмана. У книзі розказано про походження Зодіаку, про його дванадцять Дітей і про те, як Творець наділив кожного відповідальною місією. І це дійсно краще, що ви можете сьогодні прочитати.

«Вранці Господь постав перед його Дітьми і посіяв в них насіння людського життя. Дванадцять Дітей по черзі підходили, щоб отримати своє завдання і дар.

Овну я даю насіння першому, щоб він допоміг їх посадити. Посаджене зернятко в твоїх руках перетвориться в мільйон нових. Ти не встигнеш простежити, як вони проростають, бо будь-яке з посадженого насіння вимагатиме посадки все нових і нових. Тобі випала честь першим донести людям мій Задум, але я забороняю живити його або піддавати сумніву. Доручаю тобі розповісти людству про створення Господом. За це дарую тобі Почуття Власної Переваги. Овен підійшов до решти Дітей.

Тельцю я загадаю перетворювати насіння в матерію. Праця твоя дуже важлива, тому будь терплячий – все розпочате тобі доведеться доводити до кінця, тому що в іншому випадку посіяне насіння буде втрачене. Тобі не можна сумніватися, змінювати рішення і покладатися на інших в тому, що я тобі доручаю. Дарую тобі Силу, тільки застосовуй її з розумом. Телець повернувся до решти.

Близнюки отримують всі існуючі питання, на які немає відповіді. Ваше завдання – допомогти людям зрозуміти все, що їх оточує. Вам ніколи не дізнатися причину, навіщо людина вирішує слухати або говорити, але мій дар Знання допоможе вам в пошуках відповідей. З цим Близнюк відійшли від Творця.

Рак повинен навчити людину висловлювати свої почуття. Покажи їм сльози і сміх, щоб заповнити їхню внутрішню порожнечу. Після виконання твого завдання ти знайдеш дар Сім’ї. І Рак відійшов до інших Дітей.

Леву належить показувати людям моє Творіння у всій красі. Тільки не дай гордині засліпити тебе і запам’ятай одне: це Творіння моїх рук, а не твоїх. Одного разу забувши про це, ти станеш об’єктом людського презирства. Тобі це завдання принесе задоволення, але постався до нього серйозно. За виконання твоєї місії прийми від мене дар Честі. Лев став на місце поруч з іншими.

Діва, оціни, що люди зробили зі створеним мною. Вкажи їм на допущені помилки, щоб Творіння моє стало досконалим. За це я обдарую тебе силою Чистоти Думки. Діва повернулася до всіх.

Терезам доручаю служити – люди не повинні забувати про обов’язки перед ближнім. Людям потрібно навчитися співпрацювати між собою і обмірковувати наслідки своїх рішень і дій. Відправляю вас в усі місця, де існують розбіжності. Дозвольте їм, і я наділю вас силою Любові. Терези стали на своє місце.

Скорпіон отримав одне з найскладніших завдань. Ти зможеш читати оточуючих, але я забороняю тобі вимовляти їх вголос. Почуте не один раз заподіє тобі біль. Під її впливом ти відвернешся від Господа, не розуміючи, що не він є причина цього болю. Але знай – біль викликає лише перекручене поняття мого Задуму. Ти дізнаєшся про людей стільки, що вони стануть для тебе всього лише тваринами, а тваринний інстинкт почне брати в тебе верх. А коли ти знову знайдеш свій шлях і прийдеш до мене, я обдарую тебе вищою силою Мети. Скорпіон повернувся до решти.

Стрільцеві потрібно навчити людей сміятися, адже не розуміючи мій Задум, їх долає смуток. Даруючи їм сміх, ти вселяє в них надію, а з нею вони знову починають вірити в мене. Хоч і на мить, але ти торкнешся безлічі життів, пізнавши їх занепокоєння. За це я вручаю тобі дар Вічного Достатку – хай засяють над ним всі темні куточки світу. Стрілець став поруч з іншими Дітьми.

Козероги будуть вчити людей працювати. Це завдання змусить їх працювати в поті чола, так як на їх плечі ляжуть зусилля всього людства. Щоб полегшити тягар Козерога, я обдаровую тего силою людської Відповідальності. Козеріг відступив до решти.

Водоліям я показую план майбутнього – навчи людство бачити всі свої можливості. Тобі доведеться жити на самоті, бо я забороняю тобі дарувати комусь ще Любов Божу. Звернути погляд людей в потрібному напрямку ти зможеш за допомогою дару Свободи. Володіючи ним, ти будеш служити людям, де б це не знадобилося. Водолій зайняв місце з іншими Дітьми.

Риб чекає найскладніше завдання. Зберіть мені воєдино всі людські прикрості. Сльози, пролиті вами, стануть сльозами Господа. Але скорбота, яку вам доведеться пізнати, є результат невірного тлумачення мого Задуму. Прошу вас виявляти співчуття людині, щоб вона наважувалася на нові спроби. За виконання такого непростого завдання я пропоную дуже цінний дар. Серед всіх Дітей тільки вам буде дозволено мене розуміти. Дар Розуміння призначений лише Рибам, тому якщо ви вирішите поділитися ним з простими смeртними, то вас просто не почують. Риби повернулися на своє місце.

Читайте також: 11 сильних цитат з Біблії, які допоможуть змінити життя

І отримав кожен своє завдання, щоб потім знайти дар від Творця. Але ніхто не усвідомив свого завдання і цінності дару за нього. Діти прийшли до Господа, і він сказав: «Ви вірите, що чужий дар краще, ніж ваш. Тому я дозволяю ними обмінюватися». Спочатку Діти захоплено переглянулися, але Господь посміхнувся і сказав:

«Багато разів ви з’явитеся сюди, відмовляючись від завдання, і я не стану вам заважати. За це вас чекає не одна інкарнація, перш ніж ви зможете закінчити роботу і з’явитеся переді мною з її результатами. Я не обмежую вас в часі на її виконання, але дозволю вам приєднатися до мене тільки коли місія буде завершена».

Я ж вам казав: тепер ви подивіться на своє життя зовсім по-іншому.

Джерело.

You cannot copy content of this page