Брати чи погасити кредит в рік Тигра, що радять астрологи: Стрільці, якщо надумаєте брати кредит, то тільки на освіту

Спробуйте вгадати, як ставиться Тигр до кредитів? Відповідь на це питання легша, ніж здається негативно.

Загальний тренд всім представників зодіакального кола – дострокове погашення кредиту . Втім, інтерес до позикових коштів навряд спаде. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть прожити цей рік, фінансово успішно.

Овни ідеально, якщо ви в рік Тигра закриєте іпотеку. Ось чого абсолютно точно не слід робити, так це оформляти її в наступному. Якщо говорити загалом, доходи вас дуже потішать. Якщо стримаєте марнотратство, зможете зібрати стартовий капітал для бізнесу.

Тельцям корисно згадати що борги успішно руйнують навіть багаторічну дружбу. Навчіться не давати гроші в борг, не дозволяйте користуватися вашою добротою. Ви не повинні роздавати все зароблене тільки тому, що ви гарний товариш.

Близнюки, для фінансового успіху вам необхідно дотримуватися трьох умов: не скуповувати товари, піддавшись паніці; постійно шукати нові джерела доходу та уникати короткострокових позик. Вас буде дуже багато відволікати і збивати з пантелику, тому варто спантеличитися пошуком партнера, який допоможе вам встояти.

Раки продемонструють дивовижну прагматичність, особливо щодо фінансових сервісів. Вони оптимізують свої витрати і навіть зможуть відновити старі борги, на які майже не розраховували.

Леви не бідують і в наступному році він зможе зберегти свій добробут. Однак несподівані втрати можуть бути пов’язані з бажанням похвалитися перед оточуючими. Якщо скромність ви прикрасою не вважаєте, постарайтеся не влаштовувати банкетів із залученням позикових коштів – це здатне вас розорити.

Діву не потрібно вивчати економії – вона ощадлива від природи. Перша половина року із необхідністю відновити сили призведе до деякого погіршення фінансового стану. Вам корисно познайомитися ближче з інвестиціями: грамотні вкладення в серпні принесуть значний прибуток до грудня.

Терези, добро має бути з кулаками, особливо коли йдеться про вас. Гроші не минають, але затриматися їм не вдається: ваші “нещасні” родичі та приятелі буквально доять вас. Тільки від вас залежить, зміниться ця ситуація чи ні, чи ви терпітимете споживче ставлення чи проявите характер.

Скорпіонам мимоволі доведеться оформити кредит і, можливо, не один. Наступний рік пов’язаний для вас із втратами великих сум переважно через недостатню уважність до документів. До кінця 22-го ви приведете справи в порядок і відновитеся, але поштормить вас неабияк.

Стрільці вчитеся економити і витрачати акуратно, освоюйте нові способи збільшення доходів. Якщо надумаєте брати кредит, то тільки на освіту – решта витрат є недоцільною.

Козерогам доведеться вирішити питання з нерухомістю і не останню роль у цьому відіграє іпотека. Ваша холоднокровність допоможе знайти найвигідніші умови, а пізніше знайти можливість закрити борг достроково.

Водолії оптимізують витрати на існуючі позики, зроблять рефінансування і в цілому покращать своє становище, якщо зможуть досягти домовленості. Ваші доходи повністю залежать від вашої дипломатичності та готовності до співпраці.

Риби, ваші ідеї залучать заможних інвесторів, тому не за горами успішний бізнес. Щоб це сталося, не обмежуйтесь мріями – дійте. Багатство не впаде з неба, але везти у справах буде часто.