Був у Каті однокласник Сашко, якого вона просто терпіти не могла. Причому неприязнь була у них взаємна. А через 10 років вона пішла на вечір зустрічі випускників і такого повороту навіть у фільмах не показують

Є у мене старша сестра – Катя. І у неї в школі був однокласник – Саша, якого вона ненавиділа. Причому неприязнь була у них взаємна. На уроках сидіти разом вони не любили, завдання які давали на двох, виконувала вона, а він був просто прогульник і ледар.

Після 9 класу Саша відправився в училище і сестра зітхнула нарешті з полегшенням. Минули роки, зі школою Катя попрощалася, закінчила інститут і почала працювати. Якось їй зателефонувала подружка, з якою вони за однією партою сиділи і запросила на зустріч однокласників. З випускного минуло вже 10 років і сестра вирішила сходити.

Там, звичайно, і Саша цей був. Вони лише холодно привіталися і більше на вечорі не спілкувалися. На наступний день їй на роботу кур’єр приносить величезний букет троянд! А в записці чорним по білому: від Олександра! Катя в подиві! І тут же їй смс приходить: «Побачимося ввечері?» Від несподіванки сестра погодилася і, як виявилося, не дарма!

Провели вони чудовий вечір. З ледаря Саша перетворився в цікавого інтелігентного чоловіка. До того ж Катя розгледіла в ньому красеня. Закрутилися у них стосунки. І через кілька місяців вони одружилися.

Зараз живуть душа в душу вже 5 років, у них двоє чудових дітей. Досі сміються і кажуть: «Від ненависті до любові 10 років і одна зустріч»!

Фото ілюстративне з вільних джерел