fbpx

Був звичайний літній вечір п’ятниці, нічого не віщувало біди. Але після вечері вдома не було ні дружини, ні ключів від гаража. І тут я зіскочив з місця. У мене в гаражі є кімнатка, де є хороший диван, телевізор, в загальному як «дома» і подумав, що вона там з якимось

Справа була в моїй недалекій молодості, коли мені було 28 років. Я тоді тільки купив свою першу іномарку, а саме Mercedes-Benz.

Ну ви, напевно, розумієте, що я був чи не першим хлопцем на селі, коли придбав даний агрегат, а до цього у мене був ВАЗ, моя «дев’ять-дев’ять».

Але мова сьогодні піде в основному про мою дружину і недавно купленому Мерс.

Був звичайний літній вечір п’ятниці, нічого не віщувало біди, я тільки приїхав з роботи, поставивши свою ластівку в гараж.

До мого приходу, дружина приготувала мені смачну вечерю і пішла, як вона сказала в магазин.

Я не звернув уваги, доїв свою смачну вечерю і пішов в душ, але після того, як я помився я не побачив ключів на гачку від мого Мерседеса і тут мені стало не по собі.

Відразу скажу для довідки, що у моєї дружини немає водійських прав і вона ніколи не водила автомобіль.

Після того, як я виявив, що моїх ключів від машини немає, я відразу поліз в кишеню за ключами від гаража. І що ви думаєте? Природно їх теж там не було.

Я подзвонив дружині і запитав: «Ти де і де ключі від гаража?!»

Вона похапцем, важко дихаючи, відповіла мені: «аааа … хммм .. Я тобі все поясню, я зараз буду»

І тут я зіскочив з місця і побіг в гараж. У мене в гаражі є кімнатка, де є хороший диван, телевізор, в загальному як «дома» і подумав, що вона з якимось коханцем там.

Я вискочив до гаражу, заходжу всередину, а там …

Тільки заходжу і чую крики: «Стоп! Не заходь!»

І я спостерігаю таку картину, ця «мадам» під музику, не одна, а зі своєю подругою на камеру, в купальниках миють мою машину і фотографуються.

Я просто закричав від сміху! Такого повороту подій я ніяк не очікував, що мій Мерседес намивають дві дівчини в купальниках, в моєму ж гаражі, а я про це не знаю!

You cannot copy content of this page