Через 10 років шлюбу Ігор вже всерйоз хотів дитину, але Катя була настільки категоричною, що вигнала чоловіка. А коли дізналася про його нове кохання і зовсім втратила здоровий глузд

Сім’я Ігоря і Каті жила досить дружно. Одружилися вони досить рано, їм обом було близько 20 років. Зустрічалися вони на той час уже чотири роки, тому ні хто не здивувався шлюбу в такому юному віці. Дітей вони не хотіли, і жили, що називається, для себе. Намагалися багато подорожувати, знайти місце в цьому житті. Влаштуватися на хорошу роботу, заробити грошей, а вже потім можна і дітей.

Але через 10 років шлюбу Ігор вже всерйоз хотів дитину. Точніше хотів двох. Він завжди мріяв про велику родину. Він прямо говорив Каті що хоче дітей, але вона була категорично проти. Казала що ще не готова, що вона ще не влаштувала свою роботу та й взагалі не хоче дітей. Принаймні поки що. З цього приводу і них часто виникали конфлікти і сварки. Катя нічого не хотіла чути про дітей. У підсумку вона сама вигнала чоловіка, сказавши, що не хоче бути матір’ю.

Ігор важко переніс розрив. Але прийшов в себе і повернувся до нормального життя. Незабаром він познайомився з дівчиною, Оленою, вони почали зустрічатися і закрутилося у них. Ігор знову став щасливий.

Катя не змогла пережити розлучення зі своїм колишнім чоловіком. У неї так і не вийшло знайти того, хто б її любив, напевно тому, що вона хотіла знайти в новому чоловіку саме Ігоря. Але це неможливо. Тоді вона вирішила повернутися до нього. Її не зупинило навіть наявність у колишнього нових стосунків.

Катя намагалася поговорити і з Ігорем, і з його новою дівчиною. Але все марно. Дійшло до того, що Катя почала налаштовувати батьків Ігоря проти дівчини, роздобувши якісь подробиці її минулого життя.

Катя переслідувала Олену всюди. Дізналася де вона працює, приходила туди і скандалила без причини. Вистежувала її в торгових центрах, влаштовуючи дикі сцени ревнощів, всіляко намагаючись вивести Олену з себе і змусити її кинути Ігоря. Навіть підкидала Олені на роботу фотографії, що ніби Ігор їй зраджує з іншими дівчатами.

Ігорю Катя теж не давала спокійного життя. Переслідувала його, писала в соцмережах, дзвонила в будь-який час, приходила на роботу і скаржилася батькам. Щодня надсилала і йому й Олені свої фотографії.

Так тривало близько року. Лєна з Ігорем почали сваритися через це. Вони не могли нічого вдіяти з Катею. У підсумку вони розійшлися, Ігор поїхав жити в інше місто. А Катя назавжди зникла з життя Олени, зруйнувавши її стосунки.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива