– Через 15 хвилин вже буду вдома, – сказав Олег. – Як через 15? – схвильована перепитала жінка. – А ось так, зараз стою біля будинку твого коханця, а через 15 хвилин буду вдома у себе і хочу, щоб тебе там більше ніколи не було, – сказав Олег і поклав трубку

Жила в нашому місті одна пара Олег і Жанна. На вигляд дуже міцна сім’я. Жили вдвох, дітей у них не було. Так ось у Жанни була дуже дурна на перший погляд звичка, а саме вона ревнувала свого чоловіка до всіх.

Олег йде по вулиці, а на зустріч дівчина, посміхається, думає про своє. Так Жанна могла просто підійти до неї і сказати в грубій формі, щоб та не посміхалася її чоловікові. Або, ось наприклад, Олег виходить на вулицю, на лавочці сидять жінки у віці. Він вітається з ними, а Жанна потім сцену ревнощів. Типу – вже досвідчених жінок йому подавай, дружини тобі мало. І таких прикладів безліч.

У Олега навіть фобія з’явилася. Боїться чоловік з ким-небудь розмовляти, всюди дружина ввижається. Жили вони так, жили … І ось якось поїхав Олег у відрядження від свого підприємства. Розраховане відрядження було на 2 дня. Жанна, як зазвичай, перед виїздом чоловіка, влаштувала йому сцену ревнощів. Одне на одного кричали.

У пориві гніву або просто так вийшло, Олег крикнув дружині, що їде на 3 дні, так як його цінує керівництво і без нього відрядження не виконати. Про 3 дня він сказав машинально, ну вискочило у нього замість 2-х, 3 дня.

Ну і поїхав у відрядження. Відпрацював там, виконав всі завдання і спокійно відправився додому. Поставив машину, і з почуттям виконаного обов’язку повертався в свою квартиру. По дорозі, трохи звернувши вбік, вирішив зайти в магазин – після далекої дороги взяти смаколиків дружині

. Зайшовши в магазин, Олег побачив Жанну. Вона була яскраво нафарбована і зухвало одягнена. Чоловік причаївся. Жанна була не одна, її оточував досить представницький чоловік. Вони весело спілкувалися і вибирали спиртне. Підібравши необхідний коньяк і коробочку цукерок, пара вийшла з магазину. Олег простежив за ними.

Далі пара підійшла до одної з новобудов і обіймаючись і цілуючись увійшла в під’їзд. В цю мить Олег зателефонував Жанні на мобільний телефон. Жінка довго не піднімала, після чого сталася наступна розмова.

– Привіт, Жанночко, – привітався Олег.

– Привіт, я трохи зайнята, подруга приїхала в гості, – відповіла жінка.

– А ти знаєш, я скоро буду вдома, я все виконав і хочу швидше приїхати.

– Коли ти приїдеш? – змінившись в голосі, запитала Жанна.

– А ось через 15 хвилин вже буду вдома, – сказав Олег.

– Як чере3 15? – схвильована перепитала жінка.

– А ось так, зараз стою біля будинку твого коханця, а через 15 хвилин буду вдома у себе і хочу, щоб тебе там більше ніколи не було, – сказав Олег і поклав трубку.

Як виявилося, Жанна все життя прикривалася своїми ревнощами, щоб самій ходити наліво. Однак, завжди таємне стає явним. В результаті Олег подав на розлучення.

Через 3 місяці чоловік знайшов собі приємну, добру і неревнивих жінку, яка згодом стала його дружиною і у них народився хлопчик.

Фото ілюстративне з вільних джерел