fbpx

Через день після того, як чоловік з відпочинку повернувся, дивлюся в смітнику папірці подерті, а там туристичний ваучер з квитками. А на квитках друге ім’я – жінка, Ілона, 35 років

– Назад я його не пущу, – розповідає про чоловіка моя подруга Світлана, – бачте жити йому ніде, гроші закінчуються. А як зраджував мене, про що думав?

– Це ти про той випадок з відпочинком?

– Так, тоді ж напросився він у відпустку окремо від мене, – зітхнула Світлана, – говорить разом йому нудно. А у мене на роботі завал – кінець місяця. Ну я кажу їдь, раз так вирішив. Взяв тур в агенстві в чотиризірковий готель в Туреччині. Каже відпочити треба від роботи. І умотав.

Приїхав через десять днів вичавлений як лимон – ніби й задоволений чоловік, але погляд пригнычений. На роботу вийшов – він в будівельній фірмі працював, працював багато, але отримував пристойно.

Через день після того, як він на роботу вийшов, дивлюся в смітнику папірці подерті, а там туристичний ваучер з квитками. А на квитках друге ім’я – жінка, Ілона, 35 років. Чоловікові то моєму вже 47, ось і вирішив по молодшу, мабуть, знайти – я то його напевно вже не влаштовую.

Я ці папірці тоді зберегла, а вночі в телефоні чоловіка стала копатися – тут то все і з’ясувалося. Розбудила його, пред’явила всі докази, звичайно зізнався. Закотила йому скандал – викинула його буквально, викинувши речі на сходову площадку. Добре ще сімнадцятирічний син не чув – він в гостях був у друга. Потім вже пояснила йому, чому тато з нами більше не живе.

І ти уявляєш, мабуть, є справедливість на білому світі – скоротили на роботі чоловіка. Він же орендувати тоді квартиру став, як я його вигнала, на заощадження свої. Потім у нього і заощадження закінчилися. Дзвонити мені почав – мало не плакати жалібно, щоб пустила назад жити – а то на вулиці, каже, не проживе. Знову з його слів я стала коханою дружиною. Але я його поки не пускаю – нехай мучиться. Про що думав, коли з цією своєю пасією розважався, поки я на роботі була, ще й сина сама утримувала і за квартиру платила рахунки.

You cannot copy content of this page