Через два місяці історія про єдину принцесу закінчилася. Слава написав: “У нас різні шляхи в житті. Ми не можемо бути разом». Він навіть змінив номер телефон, не відповідав на листи. А за місяць до її весілля сам написав

Аріна познайомилася зі Славою на новорічній вечірці у друзів. Він був на 11 років старше, але вона не відчула цієї різниці у віці. Слава виглядав молодо, добре танцював і був дуже сучасним. Аріні здавалося, що вони зрозуміли одне одного без слів. Всі друзі відзначили, що вони прекрасна пара.

Слава був чесний з самого початку: він сказав, що у нього маленька дитина, але вони розлучилися з його матір’ю півроку тому. Для Аріни це не було перешкодою. Принаймні, вона так думала. Вони почали зустрічатися щодня, говорили про все на світі. Аріна могла довірити йому будь-які свої переживання, і Слава завжди намагався підтримати. Також у нього було прекрасне почуття гумору, і він міг легко розсмішити.

Аріна відчувала, що у них все серйозно, тому щодня чекала наступної зустрічі з ним. Слава знайомив її зі своїми друзями і родичами. Він завжди міг чимось здивувати, називав своєю принцесою. А одного разу влаштував прогулянку на конях в зимовому лісі і відпочинок у лісовому будиночку.

Але була одна проблема. Аріні було дуже неприємно, що він часто спілкувалася зі своєю першою дружиною і їх сином. Слава намагався переконати Аріну, що він любить тільки її. Він сказав, що крім дитини, його з тією жінкою нічого більше не пов’язує. Це виявилося неправдою.

Через два місяці історія про єдину принцесу закінчилася. Слава написав: “У нас різні шляхи в житті. Ми не можемо бути разом». Він навіть змінив номер телефон, не відповідав на листи.

Аріна мало не впала в депресію. Вона ходила до психолога, багато працювала зі своїми почуттями і болем, їй здавалося, що вона все ще любила його. Через два роки вона нарешті змогла знову влаштувати своє життя. Вона познайомилася з Денисом, через рік він зробив їй пропозицію. Аріна майже забула про Славу. І ось за три тижні до весілля вона отримує повідомлення від нього.

Він пише, що шкодує про свій вчинок і хотів би зустрітися. Спогади знову ожили і почуття затуманили їй розум. Вони зустрілися кілька разів. Вона навіть боялася запитати, чому він тоді пішов. Аріні довелося знову звернутися до психолога: «Раніше я була наївною. Я думала, що це і є любов. А зараз я знову повністю занурилася в ці відносини. У мене таке відчуття, що я знову втрачаю себе … Минулого разу мене врятував Денис … Він став моєю опорою … І я не хочу обманювати його. Це означало б вчинити з ним так само, як зі мною обійшовся Слава».

Після консультації їй стало легше, вона зрозуміла, що може чесно все розповісти Денису. Вони говорили кілька годин. Денис любив її і залишив вибір за нею. Аріна уявила своє можливе майбутнє зі Славою: «Це як американські гірки – ніколи не знаєш, що тебе чекає за поворотом. У цих відносинах немає надійності, на такому фундаменті сім’ю не побудуєш».

Вона вибрала Дениса. Тепер Аріна повинна була поговорити зі Славою. Образа всередині неї підбиває вчинити так само, як він, і мовчки піти. Але вона вирішила бути чесною і порозумітися. Цього разу їх відносини закінчилися, вони поставили крапку. Більше ніяких «американських гірок» і псевдоромантичних переживань.

Минуло 5 років після весілля Аріни і Дениса, вони задоволені своїм тихим сімейним щастям, у них підростає дочка. Слава кілька разів намагався зустрінеться з Аріной, але вона відмовилася. Вона спокійна і впевнена в собі, навіть якщо вони побачаться знову, то це буде просто зустріч старих знайомих.

Фото ілюстративне з вільних джерел