fbpx
Життя

Через годину з’ясування стосунків, Ніна не витримала і зізналася, що вона не з однокласницею зустрічалася. Загалом, після цього зізнання вона зібрала найнеобхідніші речі, сказала, що за дитиною повернеться пізніше і поїхала до свого кохання

У старших класах Ніні дуже подобався хлопчина з паралельного класу. Він був класний, гарний, модний, він подобався дуже багатьом дівчаткам. Так що коли він звернув на неї свою увагу, Ніна була щаслива. Вони зустрічалися півтора року, до закінчення школи. А потім цей хлопчик сказав, що їм треба розійтися. Тому що він відчув, що їх почуття якось ослабли. Джерело

Ніна дуже болісно пережила цей розрив, багато сумувала, писала любовні вірші, плакала. Але там почалися іспити, потрібно було вступати, потім навчання, перша сесія. Горе відійшло на задній план. На 3 курсі Ніна познайомилася з майбутнім чоловіком Вадимом.

Вони почали спілкуватися спочатку на перервах між парами, потім якось сходили погуляти після занять. Та й почали зустрічатися. А через рік після закінчення інституту, вони одружилися. Ще через рік у них народилася донька. Вадим був хорошим чоловіком і батьком. Працював, допомагав з дитиною, до Ніни ставився з трепетом. Так минуло ще кілька років, життя йшло рівно і приємно.

Але тут в соцмережі Ніна побачила в рекомендованих друзях того самого «хлопчика». Піддалася якомусь пориву і написала йому. Він відповів, і кілька тижнів вони просто переписувалися про колишніх однокласників, про життя, згадували якісь моменти зі шкільного життя. А потім він запропонував зустрітися, погуляти. Ніна трохи сумнівалася, але потім подумала, що нічого в цьому поганого немає. Але чоловікові вона сказала, що зустрічається з колишньою однокласницею, просто щоб він не хвилювався.

Зустрілася вона зі своєю шкільною любов’ю, вони погуляли, потім зайшли в кафе. Випили вина, а потім ще трохи, розмови ставали все більш відверті. Так що через кілька годин вони вже були в його квартирі. Додому Ніна повернулася пізно, чоловік був дуже незадоволений, залишок вечора пройшов на підвищених тонах. Але потім ніби як помирилися.

Але на наступному тижні Ніні знову запропонували зустрітися. І вона погодилася. Як вона каже, що це було, як омана. Вона розуміла, що чинить погано, але не могла відмовитися. Вони знову зустрілися, знову гуляли і знову вечір закінчився в його квартирі. Ніні було соромно, але вона відчувала себе такою живою, справжньою і окриленою.

Вона знову повернулася додому пізно, її знову чекав чоловік. Цього разу у будинку вирував уже повноцінний скандал. Через годину з’ясування стосунків, Ніна не витримала і зізналася, що вона не з однокласницею зустрічалася. Загалом, після цього зізнання вона зібрала найнеобхідніші речі, сказала, що за дитиною повернеться пізніше і поїхала до свого кохання. Їй було страшно, але вона була переконана, що вчинила правильно.

Вона приїхала, він відкрив їй двері і дуже здивувався. Виявляється, що їхні почуття були далеко не взаємні. Він просто з нею зустрічався, ностальгії заради, але ніяких серйозних намірів у нього не було. Він дозволив їй переночувати у нього, але зранку відправив назад додому. Чесно їй сказав, що її проблеми – це її проблеми, і їм краще більше не бачитися.

Вона повернулася додому. Чоловік її зараз не виганяє, але і не спілкується, стосунки у них на нулі, близькості, довіри більше немає. Судячи з усього чоловік поки не йде тільки через дитину. Ніна в розпачі і не знає, що їй зараз робити. Чи то треба розлучатися і намагатися почати життя з чистого аркуша. Чи то треба молити чоловіка про прощення, але тут незрозуміло, а чи зможе він коли-небудь пробачити.

You cannot copy content of this page