fbpx

Через місяць, наречені про все домовилися. Знімуть кафе, не багато родичів з одного боку і не багато з іншого. Так само з десяток друзів. Але два тижні тому у Тані помінялися її «хотілки». – Я так подумала і вирішила. А давайте після РАЦСу поїдемо в ліс, з наметами. Такого весілля точно ні в кого не було

У наших спільних з дружиною друзів Саші і Тані (прям як в серіалі) скоро весілля. За них можна тільки порадіти. Вони дійсно люблять одне одного. Тільки от не задача. Грошей толком на весілля немає.

Таня завжди була мрійниця. «Хочу заміський будинок, а ще машину і купу діточок. Як тільки зіграємо весілля, відразу в декрет» – так вона заявила на перший рік їхнього спільного життя. Саша ще не зробив їй пропозицію, та й розмови про це не було, а вона вже вирішила, що скоро у них буде весілля.

Вони обоє працюють і їх спільний дохід становить трохи більше 20.000 гривень на двох. Вони тримають трьох собак і квартира в іпотеку. Більше половини їх доходу йде на оплату іпотеки, комуналка, ну і на поїсти трохи залишається.

Два місяці тому Саша здався і все таки зробив Тані пропозицію. Радості не було меж. «Так, я хочу, щоб обручки були на все життя. Красиві і всім на заздрість». Саша побіг в ювелірний. Придбав обручки за 30.000 гривень. Зрозуміло, він оплатив покупку з кредитки. Куди подітися, жінка захотіла.

Через місяць, наречені про все домовилися. Знімуть кафе, не багато родичів з одного боку і не багато з іншого. Так само з десяток друзів. Але два тижні тому у Тані помінялися її «хотілки». – Я так подумала і вирішила. А давайте після РАЦСу поїдемо в ліс, з наметами. Такого весілля точно ні в кого не було.

Як виявилося, вони купили машину в кредит, взяли ще одну іпотеку, на цей раз на земельну ділянку під Києвом. Я намагався поговорити з Сашком. Пояснити йому, що його майбутня дружина поводиться неадекватно. – Що я можу зробити? Я хочу, щоб вона була щаслива. Ось веся його відповідь.

«З приводу меню, ми вирішили не морочитися. Грошей все одно немає, так що оплатимо з кредитки. Ну і родичі підкинуть грошенят». Коли вона дізналася, скільки батьки готові їм подарувати на весілля, Таня сильно на них образилася, мовляв «слабо ви, рідні, нас любите».

З таким ставленням до власного весілля, мені важко уявити, що за сім’я у них вийти. Дітей зрозуміло вже почали планувати. «А куди ви так поспішаєте? У вас ще все життя попереду. Може спочатку з кредитами розберетеся, іпотеку виплатите. А то ти підеш в декрет, Саша не потягне такі витрати». – Нічого страшного, на нову роботу влаштується.

Загалом, мені гірко уявити, що буде менше ніж через 2 тижні. Що це буде за весілля таке. Весілля в кредит одним словом.

You cannot copy content of this page