Через місяць після весілля почалося найцікавіше: сварки на порожньому місці щодня, причому з будь-якого приводу. А ще через місяць мені було оголошено – “я з тобою розлучаюся – ти мені набрид”

Життя моє склалося так, що в 38 років я став самотнім, але незалежною людиною. У мене було все – хороша трикімнатна квартира, заміський котедж, дві машини і прибуткова робота. Чого ще можна бажати мужику? Крім добробуту мені звичайно ж хотілося знайти справжню родину.

Так вийшло, що всі мої попередні пасії, як на підбір були з явними вадами в характері і психіці. Я звичайно теж далеко не ангел, але всяких раптових мозкових нападів у вигляді істерик чи необґрунтованих дій у мене ніколи не спостерігалося.

Все змінилося рік тому, коли я зустрів Ксенію. Її доброта і чуйність мене підкорила. Крім того, вона була прекрасна в плані зовнішності, однак, як то кажуть в тихому болоті. Спочатку ми з нею і її дочкою ходили на різні прогулянки у вигляді активного відпочинку. Наприклад каталися по річці на яхті і насолоджувалися вечірніми краєвидами міста. Як і зазвичай все переросло в серйозні стосунки.

Через 8 місяців ми одружилися і вони переїхали від її мами до мене. Я по дурості її прописав разом з дитиною, якій було всього – то 3 рочки в свою квартиру. Після цього і почалося найцікавіше. Скандали на порожньому місці щодня, причому з будь-якого приводу. Через місяць мені було оголошено – “я з тобою розлучаюся – ти мені набрид». Ну розлучаємося і ладно, хоча я цього щиро не хотів. Але вона додала оливи у вогонь і заїкнулася про розподіл всього мого майна навпіл.

В ході спілкування її більше цікавила моя квартира, половину якої вона хотіла у мене відібрати шляхом судових позовів. Яка ж ти безграмотна, сказав я. Ти взагалі в курсі, які у нас закони і за яких обставин ти мала б право на половину мого майна? От якби я придбав квартиру після того, як одружився з тобою, то це інша розмова, а так йди бігай по будь-яким судам, максимум, що отримаєш це витрати на судові позови.

Ви знаєте, вона зробила таке обличчя, як ніби я їй несу якусь нісенітницю і відразу кинулася в інтернет дізнаватися чи це так. Мабуть, спочатку її метою було знайти багатого буратіно і віджати у нього чесно нажите. Тільки ось прогадала вона через незнання законів.