Через півроку Жорик кинув маму. Він пішов від мами до моєї сестри, яка даремно часу не втрачала, поки він чекав мене біля нашого будинку. Вона його побачила, вони розговорилися, слово за слово, і роман. Те, що Жорик – чоловік нашої мами, сестру не бентежило взагалі. Відбулася сімейна ротація: тепер мама жила зі мною в орендованій кімнаті, а сестра – в особняку Жорика

Мама в свої 45 вискочила заміж за багатого дядька. Він був досить непривабливий собою, але мама була щаслива: – Я так втомилася жити зі своєю матір’ю!

Бабуся, після маминого від’їзду, вигнала нас з сестрою і запросила жити до себе сина тітки, заповівши квартиру йому. Так почалося наше з сестрою мотання по орендованих общагам і комуналкам. У той час, як мама купувала золоті нашийники своїй декоративній собачкі, її дочки рахували останні копійки на локшину швидкого приготування.

Ми вчилися і працювали, добираючись до навчання по три години. Спали ми кілька годин вдома і по дорозі на навчання. Одного разу, коли грошей не було взагалі, а в холодильнику була тільки одна цибулина, ми зателефонували мамі і попросили допомоги. – А що заважає вам добре влаштуватися в житті? Дівки ви молоді, симпатичні. А давайте я вас друзям мого Жорика представлю? Може, приглянетесь кому?

У грошах нам було відмовлено. Зате допомогти лягти під старого багатого мужика, мама була готова допомогти. Ми відмовилися. Витерпимо. Зрештою, ми живемо в 21 столітті. Не можуть же дві студентки померти з голоду?

Я закінчила інститут раніше, ніж сестра, і влаштувалася на роботу. За іронією долі, в фірму маминого Жорика. Жорик, як я дізналася з пліток працівників, був досить охочий до жінок. І в фірмі у нього була особиста пасія, з якою мені порадили не псувати стосунки. Подивившись на двадцятирічну любов маминого чоловіка, я здивувалася – а навіщо він взагалі одружився з мамою? Для себе я вирішила, що мамі не скажу ні слова – толку немає. Вона або не повірить, або не зверне уваги – грошей дає й добре.

Відпрацювавши півроку, я стала помічати погляди, що кидає на мене Жорик. Жіноча половина колективу заздрила, а чоловіча – засуджувала. Коханка Жорика була з почестями переведена в іншу філію, на підвищення. Але всі прекрасно знали – їй дали відставку. Жорик чатував мене біля будинку, після роботи, постійно викликав до себе в кабінет і вів дивні розмови. Я пригрозила йому, що розповім все мамі, якщо він не залишить мене в спокої. Він підвищив мені зарплату, зі сміхом: – Нехай колектив задумається за які заслуги. Хоч за чутками ти моя будеш. Іди, я тебе почув.

Через півроку Жорик кинув маму. Він пішов від мами до моєї сестри, яка даремно часу не втрачала, поки він чекав мене біля нашого будинку. Вона його побачила, вони розговорилися, слово за слово, і роман. Те, що Жорик – чоловік нашої мами, сестру не бентежило взагалі. Відбулася сімейна ротація: тепер мама жила зі мною в орендованій кімнаті, а сестра – в особняку Жорика.

Вийшовши заміж за маминого колишнього чоловіка, сестра почала розкручувати чоловіка: вона купила мені квартиру і машину. Я відмовлялася брати те, що нажито сестрою такою непосильною працею, але вона злобно шипіла: – Мені що, треба як мамі, з голою п’ятою точкою від нього йти? Ось купила б нам мати квартиру, поки за цим кабаном заміжня була, зараз би не сиділа біля розбитого корита в орендованій халупі. Він мене кине, ми з тобою квартиру поділимо. Все краще, ніж іпотека. – гірко усміхнулася сестра.

Коли мама дізналася, що квартира, в яку ми переїжджаємо, куплена на гроші Жорика, вона стала вимагати, щоб я переоформила житло на неї: – Я заслужила «вихідну допомогу». Ця квартира – моя по праву! Сестра у відповідь на заяви мами тільки посміялася: – Тебе туди взагалі не звали. Тобі на мене плювати було, поки ти в шоколаді була, а тепер мені без різниці, де і на що ти будеш жити!

У конфлікт родичок я вважала за краще не лізти, самі розберуться – не маленькі. Але і квартиру сестрі я повертати не збиралася. Вона, такими темпами, себе на все життя забезпечити зможе, а мені, вибачте, жити ніде. Ось так і вийшло – продажних непорядних жінок в нашій родині двоє, а по факту – всі троє хороші. Але, принаймні, я заради грошей і квартири ні-ні. А обдурити обманщика – взагалі свята справа. Сестра ж обманює Жорика, що він їй подобається і що у них неземне кохання? Значить шахрайка!

Фото ілюстративне спеціально для Особлива