fbpx

Червень — місяць молитов до Пресвятого Серця Ісуса

У Католицькій Церкві віддавна існує звичай святкувати місяць червень на честь Серця Христового. Це тому, що в цьому місяці зазвичай випадає свято Серця Христового. Апостольська Столиця надала різні відпусти для тих, хто в цьому місяці старається прославити Серце Христове чи прилюдно, якщо у церкві відправляються богослужіння на честь Серця Христового, чи приватно. Джерело

Повний відпуст можна отримати, якщо упродовж місяця червня щоденно відмовляти молитви чи інші побожні практики на честь Серця Христового або щонайменше десять разів взяти участь у прилюдному набоженстві. Умови для отримання відпусту: Сповідь, Св. Причастя, відвідання церкви і молитва в наміренні Святішого Отця.

На всіх традиційних греко-католицьких парафіях молебен до Серця Христового відправляється щоденно в церкві, а також біля хрестів чи капличок.

Читайте також: Сильна молитва про благословіння родини. Читайте її протягом тижня і отримаєте результат

“Царю Небесний, Утішителю, Душе істини, Іже везді сий і вся ісполняяй, Сокровище благих і жизни Подателю, прийди і вселися в ни, і очисти ни от всякія скверни, і спаси, Блаже, души наша.

Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас (3 рази).

Слава Отцу і Сину і Святому Духу, і нині і присно і во віки віков. Амінь.

Пресвятая Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наша; Владико, прости беззаконія наша; Святий, посіти і ісціли немощі наша імени Твоєго ради.

Господи, помилуй (3 рази).

Слава Отцу і Сину і Святому Духу, і нині і присно і во віки віков. Амінь.

Отче наш, Іже єси на небесіх, да святится ім’я Твоє, да прийдет царствіє Твоє, да будет воля Твоя, яко на небеси і на земли. Хліб наш насущний даждь нам днесь і остави нам долги наша, якоже і ми оставляєм должником нашим; і не введи нас во іскушеніє, но ізбави нас от лукаваго. Амінь”

You cannot copy content of this page