fbpx

Червона нитка може захистити вас у високосному році і дарувати благополуччя: ось що потрібно зробити

Червона нитка допомагає уберегтися від багатьох бід і неприємностей, і в високосному році кожен зможе створити собі сильний оберіг-захист на благополуччя.

Червона нитка, зав’язана на зап’ясті, зустрічається повсюдно, і це не данина моді, а як там не є сильний захист, якій людина ставить на себе сама, задіюючи своє енергетичне поле. Джерело

Захисний обряд з червоною ниткою

Високосний рік багато зустрічають з побоюванням. На щастя, можна залучити в життя блага, а від неприємностей успішно захиститися. Червону вовняну нитку затискають в лівій руці і промовляють:

«Оберіг від будь-якого зла створюю, собі захист ставлю, у високосний рік біди не знаю, всюди мені – щастя та удача».

На нитці в’яжуть дев’ять вузлів, примовляючи:

«Кожен вузол біди відвадить, мене захистить. Першим вузлом вpоки замкну, другим псyвання відведу. Третій вузол від грошових проблем зав’яжу, четвертим себе від хвороб захищу. П’ятий вузол зав’яжу – форс-мажори припиню. Шостим вузлом від втрат захищаюсь, сьомим від підступів ворогів вбережуся. Восьмий вузол зав’яжу – більше з нeчистю не дружу. Дев’ятим вузлом все скріплюю, удачу в життя закликаю».

Після цього червону нитку приховують від чужих очей, щоб добу ніхто не бачив персонального оберега. За цей час захист почне працювати, і тоді біди і неприємності обійдуть стороною.

Обряд на залучення благополуччя

Червону нитку кладуть на чистий аркуш паперу зверху. Трохи нижче складають список благ, які потрібні для щасливого життя. Після того, як всі пункти написані, нитку затискають в правій руці, читають написане вголос, а потім пов’язують оберіг на руку. Список залишають в затишному місці в коробці або скриньці.

Кожен раз, коли один з пунктів буде збуватися, в коробочку до списку додають фото або предмет, який асоціюється з певним планом. Наприклад, впоравшись з фінансовими труднощами, потрібно покласти монетку. Після того, як всі пункти будуть виконані, нитці дякують за службу і спалюють.

Читайте також: Коли у лютому відкриваються небеса і чути кожне прохання?

Обряд на червону нитку у високосний рік

Червону нитку намотують на зап’ясті, примовляючи:

«У рік високосний оберіг собі сильний створю, від будь-якого лиха захищу, від будь-якої неприємності захищені».

Після цього нитку зав’язують на три вузла і носять, намагаючись не знімати, весь високосний рік. Особливо корисний цей обряд в лютому.

You cannot copy content of this page