Чесний таксист повернув власнику неймовірно дорогу обручку

Таксист допоміг жителю австралійського міста Перт знайти втрачену обручку, що коштує 25 тисяч австралійських доларів.

Таксі вів Сінгх Діллон (Singh Dhillon) – індійський студент, який приїхав до Австралії за програмою обміну, і у вільний час підробляв візництвом. Він підвіз Томаса Карлтона (Thomas Carlton), який поспіхом залишив у машині свою обручку.

Карлтон помітив пропажу лише пізніше і не знав, куди поділася коштовність. Він перевірив кілька місць, але його ніде не було. «Це могло виявитися катастрофою, тому що страховка закінчилася саме день тому», – каже чоловік.

Вичерпавши всі ідеї, він подзвонив в таксопарк. На його прохання диспетчер розповсюдив повідомлення, яке побачив Діллон. Водій перевірив автомобіль, знайшов втрачену обручку і відвіз її власнику. Карлтон був щасливий і запропонував гроші, а коли Діллон відмовився від нагороди, засунув йому в кишеню 50-доларову купюру.

Читайте також: Їжте сливи, вони захистять вас від стpaшної хвopoби

Таксист пояснив, що просто робив свою роботу. «Мене не хвилює ціна, тому що це мій обов’язок – повернути те, що мені не належить», – говорить він. За його словами, це не перша історія про чесність таксистів і точно не остання.