fbpx

Чого не можна і що можна робити в день народження?

День, що володіє особливою енергетикою … 

Дню народженню здавна надають важливого значення, приписують магічний сенс. Не дивно, що з ним пов’язано безліч прикмет. І якщо їх дотримуватися, можна управляти подіями майбутнього, заручитися удачею і залучити в життя щастя і успіх.

Що потрібно робити в день народження

Всім відома народна прикмета, що як зустрінеш новий рік, так його і проведеш. Але виявляється, це повір’я стосується і дня народження. Саме в цей час відбувається закладка вашої особистої програми на найближчий рік.

Прокинувшись в день вашого народження, налаштуйтеся на хороше – так ви станете максимально відкриті для підживлення позитивною енергією, яку Вищі Сили відправляють в цей день імениннику. Вона має великий потенціал, здатність відновлювати пошкоджену енергооболонку.

Неприпустимі кoнфлікти, смyток, aгресiя. Негативні емоції заблокують потік чистої енергії, і ви станете особливо уразливі для чoрного чaклунства і eнepгoвaмпiрiв. Думайте тільки про хороше, абстрагуйтеся від проблем. Що ви спроектуєте в день народження на своє життя, то і притягатимете.

Якщо ви – віруюча людина, зверніться з молитовними проханнями до Бога. Вони неодмінно будуть почуті Їм і виконані.

Що не можна робити в день народження

Окремо потрібно поговорити про те, чого не повинен робити іменинник в свій день народження.

– Не можна заздалегідь відзначати день народження – вважається, що цим ви укорочуєте собі життя.

– Не беріть за день до дня народження і в саме свято в борг (навіть солі у сусідки не просіть, а вже тим більше грошей!). Інакше весь рік вас будуть переслідувати фінансові прoблеми, клопоти, негаразди і конфлікти на роботі.

– Не робіть милостиню і не давайте нікому в борг у день народження – роздасте удачу і благополуччя на найближчий рік.

– Люди, яких ви запрошуєте на день народження, теж впливають на ваш найближчий рік. На святі не повинно бути присутнім 9, 13, 18, 51, 21, 13, 99 або 100 гостей. Вважається, що така кількість накликає на іменинника біду.

 

– Якщо хтось розбив посуд в день народження, треба сказати: «На щастя!».

Що не можна дарувати на день народження

Подарунки теж грають магічну роль у долі іменинника. Тому важливі і прикмети, що стосуються їх.

Ніж в подарунок – конфлікти в сім’ю. Те ж саме стосується будь-яких колючих і ріжучих предметів (голок, ножиць, шабель і т.п.). Не даруйте їх! А якщо самі отримаєте їх в якості презенту на день народження, то краще позбудьтеся від них.

Перли для іменинника – сльози.  З цієї ж причини не варто дарувати носові хустки. Якщо ви все-таки отримали такий презент, його треба змочити в святій воді перш ніж користуватися.

Дзеркало – коридор між двома світами, реальним і потойбічним. Так як в день народження наше енергетичне поле дуже вразливе, тому дзеркало, отримане в подарунок, може зіграти фатальну роль у долі іменинника. Виглядати в нього можна тільки на наступний день!

Не приймайте подарунки від людей, в чиїй порядності ви не впевнені, – ви цілком можете отримати «сюрприз» у вигляді псування або підкладу.  І якщо все-таки сумніваєтеся з приводу намірів дарувальника, від подарунка потім позбудьтеся. Краще викиньте,а  не передаровуйте!

Читайте також:Чому не можна відзначати 40 років чоловікові і як правильно провести цей день?

Джерело.

You cannot copy content of this page