fbpx

Чого не можна робити за Новорічним столом аби не накликати негаразди на себе і свою сім’ю

Прикмети на Новий рік завжди вважалися особливо важливим, на них звертали завжди увагу наші мудрі пращури. Якщо ж порушити певні з цих заборон – можна накликати негаразди не тільки на себе. а на усіх рідних.

Перша і головна заборона Новорічної ночі – в жодному випадку не можна пускати кота за стіл, якщо він. звичайно, є у вашому будинку. Коти на Новий рік можуть зруйнувати всю позитивну енергетику в будинку.

Щоб рік прийдешній був фінансово успішним, а гроші тільки примножувалися – у гаманець кожного, хто проживає разом з вами, потрібно покласти крупну купюру. А крихти зі святкового столу в жодному випадку не можна змітати на підлогу. Всі залишки від святкового столу потрібно акуратно скласти на тарілочку та віддати тваринам.

За новорічним столом не можна сваритися та з’ясовувати стосунки. Якщо виникли конфлікти, їх слід швидко розв’язати. Інакше, на вас чекають непорозуміння весь рік.

Ще одна з неймовірно важливих прикмет – не можна щоб ваш новорічний стіл хитався. Якщо стіл зламається підчас святкування, це принесе хвороби в будинок.

You cannot copy content of this page