Чоловічі імена, які принесуть своїм власникам щастя та успіх у 2021 році

Іноді ім’я для дитини приходить батькам в голову в останній момент. Кажуть, що інтуїція ніколи не обманює в такі важливі моменти. Щоб шосте чуття було сильнішим, потрібно робити корисні вправи. Але якщо ви не хочете покладатися на шосте чуття, просто виберіть ім’я для малюка з п’яти наведених нижче.

Олег

Олег – дуже світле ім’я, яке багатьма експертами перекладається як «святий». 2020 рік видався не найкращим, тому на 2021 покладаються великі надії. Ім’я Олег уособлює собою цю надію на краще, а також на те, що важкі часи ніяк не позначаться на удачу малюка і на його долю. Олег – одне з кращих імен 2021 роки для новонароджених. Воно виконує роль щасливого талісмана.

Арсеній

Мужність – найважливіша риса для новонародженого хлопчика, особливо в рік Металевого Бика. Ім’я Арсеній співзвучно з грецьким словом, яке якраз перекладається як «мужній». Хлопчик, який народиться в рік з такою потужною енергетикою, та ще й з таким ім’ям, точно досягне успіху в житті. Йому буде посміхатися удача у всіх сферах життя.

Савелій

Ще одне не звичайнісіньке ім’я в списку кращих для новонароджених хлопчиків у 2021 році. Савелій означає «простий». Всесвіт в цьому році налаштована на те, щоб давати багато удачі людям, які не сумують і поводять себе просто. Чоловіки на ім’я Савелій не образливі і не вбирають в себе ніякого негативу. Саме тому таким ім’ям можна назвати свого сина.

Ярослав

Найсприятливіші місяці 2021 року – лютий, березень і квітень. Це час розквіту природи і відступу зими. Якщо хлопчик народиться в цей період часу, можна назвати його Ярослав. Справа в тому, що початок весни асоціюється з родючістю і відродженням життя, а ім’я Ярослав якраз означає «прославляє Ярила». Ярило – бог родючості у древніх слов’ян. Саме тому таке ім’я буде дуже актуальним.

Євген

У 2021 році може вивільнитися багато негативної енергії, через яку люди будуть часто діяти не найчеснішим чином. Ім’я Євген означає «благородний». Вважається, що чоловіки з таким ім’ям набагато рідше за інших роблять щось, виходячи з егоїстичних спонукань. Євген – відмінне ім’я-талісман для новонародженого хлопчика. Воно дасть йому можливість захиститися від напливів негативної енергії і увібрати в себе всю любов батьків.

Фото спеціально для Особлива