fbpx
Поради

Чоловічі імена, які віштовхують удачу від своїх власників

У народі кажуть: «Як корабель назвеш, так він і попливе». Так і з іменами: як людини назвуть, такою і буде його доля. Фахівці в галузі біоенергетики та іменологіі прийшли до незвичайного відкриття: існує кілька чоловічих імен, які вважаються нещасливими. Дізнаємося про них докладніше. Джерело

Анатолій

Згідно сухої статистики, чоловіки з цим ім’ям ласі на різні залежності. Через згубні пpистpaсті життя Анатолія перетвориться в непростий квест. Низка нeщaсть через постійні колотнечi, в які він потрапляє, позбавляє його не тільки удачі, але і щастя.

Такий чоловік, якщо він піддався енергетиці свого імені, стає замкнутим, відлюдним і дуже агpeсивним. У зміненому стані свідомості Анатолій перетворюється в асоціальну особистість, якій чужі творчі прагнення і радості життя.

Роман

Роман – пристpaсний чоловік, захоплений всім на світі. Його життя часто нагадує хвацько закручений сюжет: чоловік довго час не може визначитися, чого хоче від життя. Роману важко вибрати щось одне, і тому у нього не виходить побудувати кар’єру, створити сім’ю, реалізувати себе. Він постійно перебуває в токсичних відносинах і в дисонансі з самим собою. Тож не дивно, що удача і перспективні можливості обходять його стороною.

Вадим

Вадим віддасть перевагу роботі, кар’єрі і любовим розвагам, які попадуться під руку. За таким чоловіком потрібне око та око, адже він постійно потрапляє в якісь історії, найчастіше неприємні. Лише тотальний контроль може хоч якось приборкати його норовливий характер, але вплинути на Вадима можна тільки в дитинстві. Якщо ж момент упущений, шанси, що він візьметься за розум, мізерно малі.

Адам

Цей жіночий підлесник завжди живе емоціями і керується почуттями. Адам може стати щасливим і успішним, але відбувається це далеко не завжди. Ім’я спочатку приречено на грiх, поpоки і низку нещaсть, а винні в цьому будуть численні романи. Навколо Адама завжди кружляють жінки, як метелики навколо лампи. Але навряд чи володар цього імені знайде своє щастя. Йому заважають наївність, безтурботність і легковажність.

Читайте також: І в любовній, і в діловій сфері цього тижня багатьом знакам Зодіаку доведеться бути обережнішим. Гороскоп з 16 по 22 вересня

Юліан

Багато злетів і стільки ж падінь готує ім’я свого носія. На життєвому шляху Юліану не раз буде потрібна допомога близьких, причому вельми істотна. Серед Юліаном багато неврастеніків, які насилу переживають навіть дріб’язкову неприємність. Похмурість і стpах поразки змушують його бачити невдачі в усьому, а як відомо, закон тяжіння часто спрацьовує в подібних випадках.

Леонід

У Леоніда з дитинства досить поганий характер. Це затятий песиміст, який у всьому бачить негатив. Йому подобається перекладати відповідальність і ховатися за спиною близьких. Це сильно відштовхує удачу, яка приходить до амбітних і рішучих чоловіків, так що часом Леоніду доводиться йти проти свого імені, долаючи його енергетику.

You cannot copy content of this page