fbpx

Чоловік багато разів ображав мене і залишав без допомоги в найважливіший момент. Як з таким чоловіком жити

У нас з чоловіком з недавнього часу невеличкий бізнес, займаємось перевезеннями вантажу. Їздить за кермом мій брат. Ідея бізнесу власне теж належить братові, і машину він знайшов, і угода проходила з його участю, він привертав людину, досвідченого в цих справах, тому що ніхто з нас належним досвідом і знаннями не володів.

На ремонт машини ми відкладаємо разом, порівну, з кожного рейсу, виручку теж ділимо навпіл. Поточним ремонтом теж займається брат, тому що чоловік майже весь час працює в іншому регіоні.

І все б нічого, але в один день причіп нашої машини повністю роззули, добрі люди зняли всі 4 колеса. Тут-то все і почалося.

Брат каже: давайте купимо колеса навпіл, а чоловік каже братові, що той сам далеко поставив причіп, твій косяк, плати сам. Та ще й мені каже, що якщо я його не підтримаю, він зі мною розлучиться. Обмовлюся, що відносини з чоловіком давно вже далекі від ідеалу. Я вирішила підтримати брата, але зовсім втратила відчуття реальності і не  розумію, хто правий в цій ситуації і що робити мені.

Чоловік багато разів ображав мене і залишав без допомоги в найважливіший момент, тому я вирішила, що можу розраховувати на його розуміння хоча б зараз, що своїм терпінням я це заслужила. Але він так не думає, говорить, раз я його не підтримала, значить, йому така дружина не потрібна. Я не розумію, хіба можна ставити людину перед таким вибором? Або це тільки привід з його боку, щоб зі мною розлучитися?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page