fbpx

Чоловік Ірини Федишин розповів про сімейну традицію та як вітатиме дружину з Днем закоханих

Минулої неділі глядачі телеканалу “1+1” побачили третій випуск “сліпих прослуховувань” вокального проекту “Голос країни-8”, учасницею яких стала відома співачка та підопічна Джамали Ірина Федишин.

До Дня святого Валентина чоловік суперзірки Західної України Віталій розповів, як здивує кохану у свято:

“У нас є тепла традиція: якщо Ірина виступає на День всіх закоханих, я завжди готую для неї пелюстки троянд, які падають з-під стелі на дружину під час виступу. А після закінчення туру, ми плануємо всією сім’єю поїхати до теплих країв, де ми з синами вже привітаємо нашу маму на всі сто відсотків”.

Також Віталій зізнався, що найбільшою цінністю свого життя вважає родину:

“Багато друзів запитують нас: “Як це ви разом: вдома, в готелі, на сцені? Це ж нереально. Треба відпочивати одне від одного”. Друзі, якщо ви кохаєте свою дружину та дітей, навпаки треба бути постійно поруч, знаходити взаєморозуміння, цінувати та підтримувати одне одного: кожна хвилина життя проведена разом – на вагу золота”.

Своєю чергою, Ірина Федишин розповіла, як познайомилась зі своїм чоловіком, а також зізналась, який стартовий капітал мала на початку кар’єри:

“Віталік побачив мене на концерті. Це було десь 11 років тому. Ми довго не зустрічались – майже одразу одружились. Пізніше чоловік запропонував стати моїм продюсером, а я не була проти.  І насправді наполегливість, впертість та міцний тил Віталіка допоміг нам дійти до того, що ми зараз маємо. У нас був невеличкий стартовий капітал, приблизно дві тисячі доларів, і що ми тільки не вигадували на початку кар’єри, навіть афіші власноруч розклеювали”.

Також співачка поділилась, як їй вдається знаходити спільну мову з чоловіком-продюсером та поєднувати роботу у шоу-бізнесі з родиною:

Читайте також: Ірину Федишин жopcтoкo розкритикували за участь в “Голосі країни”

“Мені простіше, адже мій коханий і є моїм продюсером. Коли мені дуже складно, я йому кажу: “Віталік, знайди, будь ласка, слова підтримки, тому що я вже хочу до дітей, додому”. Різні бувають моменти, але ми завжди знаходимо компроміс, адже живемо однією справою та розуміємо одне одного з півслова”.

Нагадаємо, що минулої неділі ліричним виконанням своєї авторської пісні “Малесенькі долоньки” Ірина повернула одразу чотири тренерські крісла, а своїми зірковим наставником співачка обрала Джамалу.

Джерело.

You cannot copy content of this page