Чоловік коли дізнався, на що я витратила гроші, які отримала при народженні другої дитини, аж позеленів від злості і поволік до свого батька на розправу. Вранці, я забрала дітей, сіла в машину і поїхала до матері

Я працюю в дослідному інституті і досить не погано заробляю, навіть більше, ніж чоловік. І ми з ним домовилися, що за дітей відповідаю я, за їжу, одяг і всякі так гуртки, а він платить за орендовану квартиру, в якій живемо і відкладає на власне житло.

Після народження другої дитини я отримала виплати, доклала з декретних грошей і купила собі машину, нехай не нову, але набридло в громадському транспорті, з дитиною їздити, а тепер їх двоє.

Чоловік коли дізнався, на що я витратила гроші, аж позеленів від злості і поволік до свого батька на розправу. Свекор поставив питання руба, або я віддаю машину йому, навіть не чоловікові, а саме йому, або з чоловіком розлучення.

Потім свекор відвів в іншу кімнату і почав ображати мене і моїх батьків, а з приводу машини сказав, що машину і квартиру, мені повинні були купити батьки перш, ніж заміж видавати.

Чоловік жодного разу не заступився за мене і не розповів батькові, що за великим рахунком, забезпечую сім’ю я, а не він, більш того він разом з батьком виганяв мене з дому. Вранці, я забрала дітей, сіла в машину і поїхала до матері.