Чоловік, на подив, досить довго терпів всі витівки і закидони. І ось, тиждень тому, сестра, отримавши стусана, повернулася до батьків

Моя двоюрідна сестра з дитинства живе під гаслом: «Нахабство – друге щастя». З чоловіком вона поводила себе нітрохи не краще: вона вважала що родичі чоловіка повинні носити її на руках і виконувати всі забаганки на першу вимогу.

Її чоловік, на подив, досить довго терпів всі витівки і закидони. І ось, тиждень тому, сестра, отримавши стусана, повернулася до батьків. А потім прийшла до мене в гості і озвучила причини розлучення. І я, м’яко кажучи, очманіла від її нахабства: Свекруха сестри навідріз відмовилася звільнятися з роботи, щоб сидіти з онукою. Відмова свекрухи до такої міри обурила сестру, що вона послала свекруха на три відомі літери і заборонила їй навіть дзвонити власному сина.

Через кілька місяців, милостиво пробачивши свекруху, сестра вирішила дати їй шанс «спокутувати свою помилку». Схема була така: свекруха збирає пожитки і переїжджає в студію сина, де жила сестра з чоловіком і дитиною. А щаслива родина заселяється в її двушку. І тоді буде мир всім, бабуся буде бачити внучку коли захоче.

Чоловік і свекруха сестри були здивовані її «широким жестом». Знову почувши відмову, сестра розлютилася. Вона обізвала чоловіка «маминим синочком», свекруху охрестила «поганою егоїсткою». Її чоловік, не довго думаючи, зібрав речі дружини і, під крики «Ви всі мені повинні!», Відвіз її до батьків.

Тітка лише важко зітхнула, а дядько, вперше в житті, поривався всипати ременя доньці. А до мене вона прийшла теж не просто так. У нас є бабуся, старенька вже. Бабуся заповіла свою квартиру нам з сестрою в рівних частках. У зв’язку з цим у сестри виникла «геніальна ідея». Як ви вже напевно здогадалися, я повинна сходити до бабусі і попросити щоб вона викреслила мене з заповіту. Адже у сестри дитина і їй квартира потрібніше.

Я розсміялася і послала сестру подалі з її «геніальною ідеєю». Вона образилася і пішла, голосно грюкнувши дверима. Через двадцять хвилин мені подзвонила мама з докорами: як я могла так засмутити бідну дівчинку. Адже вона кілька років терпіла знущання чоловіка і свекрухи, дивом втікла від їх «поганої сімейки» під захист власних родичів. А тут я.

Вислухавши версію сестри, яку та влила у вуха моєї мами, я дуже довго сміялася. Ось є ж такі люди: працювати вони не хочуть, а хочуть все отримувати на блюдечку з блакитною облямівкою, абсолютно нічого не роблячи.

Фото ілюстративне з вільних джерел