fbpx
Життя

Чоловік, нічого не розуміючи, вискочив з ліжка, його «нова любов» спішно намагалася хоч щось натягнути на себе. Цей подарунок дружини він буде згадувати все життя

Це був незабутній подарунок на День нapoдження,  найкращий з тих, які вона коли-небудь дарувала, а він взагалі коли-небудь отримував.

Ліза і Тимофій були одружені не перший рік, жили в орендованій квартирі. З деяких пір вона помітила, що чоловік став довго затримуватися на роботі, хоча зарплата не додавалася, рідко проводив з нею вихідні, став дратівливим і різким.

Почала підозрювати, що у нього з’явилася інша, але сам Тимофій зізнатися не наважувався.

Звичайно, йому було зручно, що Ліза готує, пере, ходить за продуктами і вирішує всі побутові питання. А «для душі» у нього була інша дівчина.

Ображена дружина встановила в квартирі приховану камеру і незабаром дізналася всю гірку правду. Але чоловіку вирішила не говорити прямо, а підготувати незабутній «подарунок», адже наближався його День нapoдження.

Ліза сказала, що їде у відрядження, хоча сама нікуди не їхала. Орендувала кімнату неподалік і стала чекати того амого дня.

Ліза передбачала, що Тимофій приведе нову пасію до них в квартиру, як він це вже робив за її відсутності. І не помилилася.

Вона підмовила родичів і друзів Тимофія влаштувати йому сюрприз, голосно і пишно привітати іменинника з самого ранку. Набралося чоловік десять, включно зі свекром і свекрухою.

День нapoдження настав, Тимофій був переконаний, що дружини немає в місті.

Рано вранці всі друзі і родичі, на чолі з Лізою, з хлопавками, подарунками та плакатами, свекруха з величезним тортом підійшли до квартири, де мирно «спав» іменинник!

Ліза відкрила двері своїм ключем, вони тихо пробралися до кімнати і, ввімкнувши світло, почали голосно плескати в долоні, хлопавки та вітати, але від побаченого всі зaвмepли на порозі.

Читайте також: Заміж пішла за батьків борг: “Ніхто й не здогадувався, що ночами, віддаючись любoщам чоловіка, уявляла, що розділяє подушку з ним, своїм Ігорем”

Тимофій нічого не розуміючи вискочив з ліжка, його «нова любов» спішно намагалася хоч щось натягнути на себе.

Ліза розіграла здивування і образу, свекруха впустила торт на підлогу, свекор став лаятися, друзі поспішали йшли на вихід, подруги втішали Лізу.

Всі учасники «свята» ніколи не забудуть цей незабутній «подарунок» імениннику, а він сам і погорів.

You cannot copy content of this page