Чоловік подарував мені вишукану сукню дорогого європейського бренду. Це я побачила на етикетці ззаду. Заради цікавості подивилася її ціну в Інтернеті і дуже здивувалася. Річ коштувала половину зарплати чоловіка. Я була дуже задоволена, а через кілька днів потрапила до лікарні

Я часто дорікала чоловіка в тому, що він рідко балує мене презентами. Краще б я цього не робила. Після останньої ситуації, мені більше не потрібні ніякі подарунки.

Вперше за кілька років чоловік подарував мені дорогу річ. І звичайно, я була щаслива. Однак моя радість тривала недовго. Я б ніколи не подумала, що через такий довгоочікуваний подарунок чоловіка можу опинитися в такій неприємній ситуації.

Мій чоловік рідко радував мене подарунками. Звичайно, раніше у нього було про мене багато турботи і він красиво залицявся. Однак, на жаль, через роки, перестав дарувати мені подарунки і робив це виключно у свята. Та й то, якщо вже говорити чесно, не завжди. Як же я хотіла отримати від нього хоча б скромний букет, просто так, без приводу, але цього не відбувалося.

Я намагалася натякати і навіть говорила прямо, що хочу, щоб чоловік хоча б зрідка залицявся до мене. Все було без толку. Я вже було залишила надію на те, що чоловік буде дарувати мені подарунки, однак, він все ж зумів мене здивувати.

Одного вечора я вийшла ненадовго в магазин. Купила все необхідне, і відразу повернулася додому. Спочатку я занесла пакети на кухню, а після цього, пройшла у вітальню. Чоловік сидів на кріслі, дивився на мене і посміхався. Я посміхнулася у відповідь. У кімнаті була тиша і ставало навіть ніяково. Через кілька хвилин чоловік сказав: «Подивися назад». Я озирнулася і була здивована … Я побачила сукню, дуже гарну і приблизно мого розміру. Чоловік відразу пояснив, що це подарунок мені від нього.

Більш того – він сказав, що вирішив провести цей вечір у ресторані і хоче, щоб я одягла його подарунок. Яка ж я була щаслива. Чоловік нарешті почув мої прохання і зрозумів, чого я хочу. Звичайно, я одягла сукню. Тим більше, я помітила, що вона була не проста, а дорогого європейського бренду. Це я побачила на етикетці ззаду. Заради цікавості подивилася ціну сукні в Інтернеті і дуже здивувалася. Річ була дійсно дорога і коштувала половину зарплати чоловіка. Я була дуже задоволена, але моє щастя незабаром обернулося погано. Якби я знала звідки сукня, ніколи б її не одягла.

Буквально через кілька днів після того, як я приміряла дорогий подарунок чоловіка у мене почалися проблеми зі шкірою. Я почала відчувати себе погано і довелося звернутися до лікаря. Так я і потрапила в лікарню. Подробиці розповідати не буду. Однак, в лікарні я опинилася саме через презент мого чоловіка.

Він зізнався у всьому сам. Виявилося, що цю сукню йому привезли родичі, які живуть в Німеччині. Там вони знайшли її під час Шпермюля – дня, коли німці виставляють на вулицю непотрібні речі, які можуть забрати всі бажаючі. Так от, вони побачили цю сукню і вирішили, що передадуть її мені, коли приїдуть в гості.

Чоловік же, знаючи, що я людина гидлива і пам’ятаючи про мої проханнях доглядати за мною, вирішив видати це як свій подарунок. І саме через цю сукню я потрапила в лікарню і захворіла. Вже не знаю, хто був її попереднім власником і чому родичі не здогадалися навіть випрати річ перед тим, як дарувати, але наслідки всього цього були сумними.

Ось так залицяння чоловіка вплинули на моє здоров’я. Тепер він просить вибачення, але я до сих пір не розумію як він міг так вчинити зі мною. А що думаєте ви?

Фото ілюстративне з вільних джерел