fbpx
Життя

Чоловік потрапив на гачок старшої 35-річної дівчини. Справа до весілля йшла вже. Стерпіти я не могла мовчати не вмію

Діти та чоловік відплатили мені за турботу зрадою

У 16 років закохалася, вийшла заміж і появився в нас малюк. Маленького любили всі, а ми молода студентська сім’я жили та навчалися разом.

Після вишу переїхали до міста до квартири, подарованої мені мамою.

Працювали. Через одинадцять років Бог дав меншого сина. Щастя йшло з нами в ногу, відкрили малий бізнес, ставали на ноги, але чоловіка охопила “зоряність”.

Почав братися до оковитої, обманювати, говорити образливі слова. Розійшлися. Залишилась одна з дітьми.

Цю ситуацію я переживала усі прожиті роки, але трималася, працювала, брала підробітки. Працювала у дві зміни без відпустки, без особистого життя все поспіхом у турботах і турботах.

Дітки росли, а я старіла і думала, як жити, чим годувати, що одягати, за що вчити.

З Божою допомогою виросли, вивчилися, квартири, машини життя в шоколаді, мати на заробітках про їхнє майбутнє дбає, щоб на ремонт було і щоб ні в чому не потребували.

Поки я працювала, тато їх знайшовся, стали миритися, зустрічатися зрідка, а тут менший син у 22 роки зустрічався з панночкою, додому водив, та не склалося, розлучилися.

І все б не погано та ні, потрапив на гачок старшої 35-річної дівчини.

Справа до весілля йшла вже.

Проте виявилося що мама цієї дівчини самотня любителька оковитої почала зазивати мого колишнього чоловіка, з яким ми тільки недавно помирилися і вони почали таємно зустрічалися.

І поки я заробляла гроші і надсилала додому для всіх, у тому числі і для “нової рідні”, моя сваха зблизилася  з моїм чоловіком.

Стерпіти я не могла мовчати не вмію.

Я не признаю цю родину і не дам їм бути моєю родиною ніколи. Але син живе з цією дівчиною, а я просто ігнорую їх, злюсь і не бачу майбутнього з ними.

Із сином не спілкуюся, вважаю його зрадником.

You cannot copy content of this page