fbpx

“Чоловік привів у нашу спільну квартиру свою нову кохану”

Настя і Женя прожили в шлюбі 7 років. У них п’ятирічна дочка. Подружжя весь цей час жило в орендованому житлі, іншого у них не було, а у рідних теж місця не вистачало. Трохи підзбиравши грошей, вони оформили кредит на квартиру. Настя була дуже рада, що тепер у них є свій будинок. Вона уявляла, які купить шпалери і що повісить на стіну, адже в більшості їх колишніх орендованих квартир не дозволялося і цвях в стіну вбити. Через два роки після новосілля, чоловік повідомив дружині, що покохав іншу і падає на розлучення.

Женя не став шукати окреме житло, а привів в їх спільну квартиру свою нову жінку. Він зайняв з нею кімнату дочки, а Настя з дитиною стала жити в іншій. Квартиру продати або розміняти поки не належало можливості, тому доводилося чекати, коли виплатять залишок кредиту. Дружину абсолютно не бентежило те, що їх дочка питала постійно чому незнайома тітка живе у них вдома і цілує її тата. Настя не змогла на все це дивитися і зняла собі з донькою кімнату в іншому будинку, а щоб чоловік сильно не радів, здала свою кімнату квартирантам.

Чоловік став постійно дзвонити і вимагати виселити нових сусідів, одна справа жити з дружиною, хоча і колишньою, а інше – з незнайомими людьми. Але Настя не погоджувалася, вона теж не хотіла бачити в їхній квартирі його нову кохану.

Все змінилося, коли приїхали батьки Жені в гості. Вони знали, що чоловік і жінка в сварці, але що у них відбувається ніхто нічого не сказав, вони були вельми в похилому віці і засмучувати їх ніхто не хотів. Вони з першого знайомства з Настею сприйняли її як рідну і в усіх суперечках з їхнім сином, найчастіше були на її боці.

Батьки, приїхавши в гості і побачивши сина з іншою жінкою були засмучені і поїхали до Насті, щоб дізнатися, що у них сталося. Невістка розповіла як все було. Батьки повернулися в квартиру подружжя і відчитали сина. Вони зажадали йому вчинити по справедливому: з’їхати зі своєю пасією з квартири і дати жити спокійно Насті і їх доньці.

Читайте також: “Танька до загсу не приїхала, весілля зірване. Та я не розгубився – знайшов у кущах Лєнку”

Свекор з’їздив в банк, зняв всі заощадження і віддав їх синові, щоб той залишив квартиру дружині з дитиною. Женя з’їхав і квартиранти теж, Настя з донькою стали жити удвох. Вона була вдячна батькам колишнього чоловіка і стала по можливості їх частіше відвідувати. Через 5 років вона і зовсім забрала їх жити до себе, доглядала за ними і вважала мамою і татом.

Джерело.

Позначки:
facebook