fbpx

Чоловік відразу заснув, не дивлячись на те, що я хвилин п’ять тому в черговий раз намагалася оживити наші подружні стосунки романтичною вечерею. І тут йому на телефон приходить повідомлення: «Коханий, вітаю тебе, нас обох, десять хвилин тому у нас народився довгоочікуваний син!»

Завжди вважала нашу сім’ю зразковою: чоловік на роботі допізна, а то і в вихідні, дві дитини, яким намагаємося дати найкраще …

Одне напружувало – робота чоловіка навіть у свята, але він отримував добре. У його відсутність я заспокоювала себе тим, що він працює на благо сім’ї.

Лежимо, засипаємо. Чоловік відразу заснув, не дивлячись на те, що я хвилин п’ять тому в черговий раз намагалася оживити наші подружні стосунки романтичною вечерею – мої старання були марні. Чоловік відвернувся до стіни і захропів.

Раптом приблизно о пів на першу ночі на телефон чоловікові прийшла смска. Екран засвітився. Я подивилася на телефон, цікавість заграла в моїй голові, хоча я розумом розуміла, що нічого цікавого, крім повідомлень з банку або спаму там бути не може …

Взяла телефон і на екрані побачила: «Коханий, вітаю тебе, нас обох, десять хвилин тому у нас народився довгоочікуваний син!» Мене аж в жар кинуло, потім в холод … Напевно, заворушилося навіть волосся на голові.

До ранку я просиділа з відкритими круглими очима, дивлячись в одну точку і розмірковуючи «за що». Вранці мовчки сказала чоловікові: «Подивися смс на твоєму телефоні. Я хочу почути від тебе всю правду!». Я очікувала виправдання, каяття …

Він мельком подивився смс, і з абсолютно байдужим виглядом сказав: «Хм … так хтось помилився номером». Пішов на роботу.

Я в буквальному сенсі дістала з-під землі автора цього повідомлення. Я поїхала до неї в пологовий будинок! Ледве дочекалася години відвідувань, я зателефонувала кілька разів їй … І всі кілька дзвінків вона запевняла мене, що це була помилка.

Я приїхала. З’ясувалося, що минулої ночі ця жінка дійсно народила сина, але її телефон так загубився в пакеті з речами, що акушерка не змогла його знайти і дала їй свій телефон, щоб вона могла повідомити чоловікові. Помилилася цифрою …

Я купила їй у подарунок дещо для малюка, подякувала і поїхала додому.

З того моменту я переконала чоловіка більше часу проводити разом, ми стали ближче одне до одного і тепер я кожен день готова урізноманітнити наші стосунки, аби не читати знову такі смс, але вже без всяких помилок.

You cannot copy content of this page