Чоловік з відчуженим поглядом зайшов у наш офіс. Запитав мене по прізвищу та імені і посередині кімнати залишив сумку. Це моя сумка – переноска для кішки. Я просила колишнього її повернути. Колеги насторожилися, захвилювалися – сумка, здається, не порожня

Ми місяць вже не живемо разом, майже розлучилися. І ось напередодні сутулий чоловік з відчуженим поглядом зайшов у наш офіс. Запитав мене по прізвищу та імені і посередині кімнати залишив сумку. Це моя сумка. Це переноска для кішки. Я просила колишнього чоловіка її повернути. Колеги насторожилися, захвилювалися – сумка, здається, не порожня…

– Там що-небудь заборонене?

– Що там?!

Захвилювалися колеги. А знаючи мого чоловіка, там може бути все, що завгодно .. Акуратно я відкрила сумку, а там речі. Одяг. Той самий, який я купувала чоловікові. У вайбері я запитала його, що це все значить, що за шоу він влаштував. І він відповів, що речі несуть енергетику і, раз я його вигнала, він носити це вже не може. Ось такий вразливий виявився.

Також він привіз моїм батькам з дачі тример, який я купувала, хоча я його не просила все це повертати. Добре, хоч руберойд не привіз і фундаментну сітку, а то їх теж я придбала.

Сподіваюся, білизну зі шкарпетками і всякі бритви теж не додумається надіслати з таксистом. Взагалі не розумію, навіщо це шоу на роботі. Мабуть, так сильно хоче про себе нагадувати.

Фото ілюстративне з вільних джерел