Чоловік зовсім знахабнів. Зарплата у нього 24 000 з яких грубо 8 000 віддаємо за квартиру, комунальні платежі і 5000 за кредити, а інших грошей я не бачу, вони всі у нього. Зате, він ще й у мене з гаманця все витрушує

Мій чоловік напевно вже знахабнів дуже сильно. Працює він на заводі разом з моїм вітчимом, їздять так само разом, так як в одній зміні і постійно машину заправляють батьки. Ми орендуємо житло і моя мама весь час нам допомагає, хоч я її і не прошу, бо розуміє, що таке орендувати. Зарплата у нього 24 000 з яких грубо 8 000 віддаємо за квартиру, комунальні платежі і 5000 за кредити, а інших грошей я не бачу, вони всі у нього.

Він знає, що хоч якусь копійку, але я зароблю, а решту грошей з зарплати він витрачає на себе улюбленого, тому що теща їжі купить, дитині щось купить … а він так, для меблів.

Сьогодні вже дійшло до хорошого скандалу, тому що він витягнув у мене з гаманця мої гроші, не його, а мої, але в той же час промовчав, а коли я сунулася покласти дкопійки в гаманець, то побачила що він зовсім порожній. Стала дзвонити чоловікові, а він мені відповів, що забув сказати. Як? Як ти взагалі можеш лазити в моєму гаманці. Куди ти навіть гроші не клав.

Я вже не знаю як бути і що робити, тому що веде він себе зовсім не пристойно. Йому все можна, а я повинна дивитися і мовчати, та домашньою робітницею працювати. Все частіше і частіше відвідують думки про розлучення.

Навіть сьогодні, коли він збирався на роботу, поївши небагато залишив в тарілці і прям так поставив в мийку, він напевно думає, що в будинку є прислуга, яка за це гроші отримує … Я просто морально втомилася, навіть меблі переставляю одна, хоча вдома є мужик!

Фото ілюстративне з вільних джерел