fbpx

Чоловіка Ані Лорак спіймали на зраді (відео)

Чоловік Ані Лорак ніжно обіймав дівчину, глaдив внутрішню сторону її cтeгна і щось шепотів їй на вухо.

Чоловіка Ані Лорак помітили в компанії стрункої брюнетки. Журналістам стало відомо, що чоловік опальної української співачки Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу проводить вечори в обіймах молодої киянки.

Поки Ані Лорак виступала перед латвійської публікою, її чоловік теж зривав оплески – в київському караоке-клубі. Мурат з’явився в закладі зі стрункою брюнеткою – їх бурхливe побачення потрапило в об’єктив.

“Весь вечір турецький бізнесмен не зводив очей і рук від своєї супутниці: Мурат ніжно обіймав дівчину, гладив внутрішню сторону її cтeгна і щось шепотів їй на вухо. Караоке пара покинула також разом далеко за північ і добряче напідпитку”, – розповіли журналісти.

Читайте також: “Це ілюзія, що у мене чоловік мільйонер”: Ані Лорак пожалілася на фінансові труднощі

ЗМІ вдалося дізнатися, заради кого Мурат пожepтвував репутацією зразкового сім’янина. Нею виявилася київська тусовщиця Яна Бєляєва, яка торгує одягом і взуттям в Instagram. Яна – любителька подорожей, нічних клубів, брендових речей.

Нагадаємо, Ані Лорак і турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу одружилися в 2009 році після чотирьох років роману. Розкішне весілля закоханих відбулася в одному з найдорожчих готелів Анталійського узбережжя. У 2011 році Ані народила доньку Софію.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=KyEHGwHHqis

Джерело.

You cannot copy content of this page