fbpx

Чоловікові не дуже подобається, що він працює щосили, щоб забезпечити сім’ю, а його дружина тим часом витрачає гроші направо і наліво, не особливо замислюючись, звідки вони взялися і хто їх заробив

Чи має жінка сидіти у чоловіка на шиї?

Чотири роки тому моя сестра вийшла заміж. Досить вдало вийшла: у чоловіка є і квартира, і машина, і хороша робота. Саме той варіант, про який мріють більшість дівчат і жінок – і любить, і симпатичний, і при грошах. І все в родині у них було добре, поки рік тому сестра втратила роботу і не залишилася вдома в ролі «домогосподарки». І якщо спочатку вона дійсно шукала роботу, то тепер вона просто вирішила, що чоловік зобов’язаний її утримувати і вона може дозволити собі сидіти вдома.

Це не моя справа, але я ясно бачу, що обстановка у них в сім’ї розжарюється. Чоловікові не дуже подобається, що він працює щосили, щоб забезпечити сім’ю, а його дружина тим часом витрачає гроші направо і наліво, не особливо замислюючись, звідки вони взялися і хто їх заробив. Мої спроби легенько натякнути, що так не правильно, були нею припинені. Мовляв, лізу не в свою справу а все вона робить правильно. Мені ж таки не дуже хочеться, щоб її шлюб розпався через її лінь та легковажність. Та й мама наша сильно переживає і теж розуміє, що сестра робить неправильно і що це все добром не закінчиться.

Особисто я вважаю, що чоловік не зобовязаний і не повинен забезпечувати молоду і здорову дружину, та ще якщо і дітей поки немає. У наш час з мікрохвильовками, пральними, посудомийними машинками, пилососами і мультиварками від жінки не так багато потрібно часу і сил для підтримки затишку в домі.

Моя думка, що жінка повинна розвиватися, працювати, підвищувати свій потенціал у всіх сверах життя. Без роботи жінка поступово деградує і перетворюється в недоглянуту жінку «в халаті і бігудях».

Як пояснити сестрі, що її чоловік не повинен забезпечувати дорослу тітку і що така її поведінка вилізе боком і їй, і нам, людям, які її щиро люблять?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page