Чоловіки! Якщо Ви хочете, щоб Вашу Дочку любили, любіть свою Дружину. Запам’ятайте цю просту істину!

Запам’ятайте цю просту істину.

Для всіх чоловіків з донечками: одна думка про те, що у вашої маленької дівчинки є «хлопець», повинна зводити вас з розуму. Принаймні, з матусями таке відбувається постійно. Джерело.

Читайте також: Життєва історія: Італійці ходили вздовж “вітрини” та обирали собі працівниць

Ця маленька принцеса вагою три з половиною кілограми, яку ви привезли додому 5 років тому, ймовірно, в найближчі пару років буде «закохана», а через кілька років і зовсім знайде собі другу половинку. Це жaхливо, чи не так?

Гарна порада полягає в тому, що ви можете показати їй, чого вона заслуговує від чоловіка.

Відносини і шлюби важкі, і це правда, яку одного разу вивчить ваша дочка. Вони кидають виклик всім людям, включаючи добросердих і доброзичливих.

Краще (і, мабуть, найважче), що ви можете зробити для своєї дочки, – це змоделювати для неї те, як слід поводитися з жінкою.

Вам потрібно любити свою дружину так, як ви хочете, щоб любили свою дочку.

Юні дівчата вразливі, і, на жаль, з фільмів, телевізійних шоу, журналів, соціальних мереж і своїх друзів вони дізнаються, як виглядає і звучить любов – або вони вважають, що дізнаються.

Більш ймовірно, проте, що той, кого вона спочатку зустріне, буде дуже далекий від «справжньої» і «правильної» любові.

Ви і тільки ви можете боротися з цим – добре ставитися до її матері і сильно любити її.

Все починається вдома – з вас і вашої дружини. Сьогодні і завжди поважайте свою дружину. Тримайте її за руку при кожному зручному випадку і цілуйте її.

  • Посміхайтеся їй. Встановіть зоровий контакт. Коли вона каже, слухай уважно. Відкрийте їй двері. Надайте їй впевненості в собі. Хваліть її за її досягнення.

Заохочуйте її, коли вона цього потребує. Співчувайте їй, коли вона шукає підтримки.  Скажи їй, що вона красива, всередині і зовні, і говоріте це часто.

Ваша дочка більше ніж любить свою матір, вона в захваті від неї. Зв’язок між матір’ю і дочкою настільки сильний, що матері та їхні дочки, як правило, живуть паралельним життям. І ваше розуміння цього допоможе вам прийти до усвідомлення:

Ваші стосунки з дружиною – це набагато більше, ніж просто ви і вона.

  • Найбільший подарунок, який батько може дати своєї дочки – це любов до її матері.

А ви згодні з цим? Ваш батько розумів цю просту істину?