fbpx
Поради

Чому декабрист небезпечно тримати в будинку?

З декабристом пов’язано безліч негативних і навіть небезпечних прикмет. Енергетика вашого будинку залежить від безлічі факторів. Наявність рослин або їх відсутність – дуже важливий момент.

Багато квітів захищають будинок від бідності і неприємностей, але деякі мають двоїсту енергетику. Декабрист – один з таких квітів.

Енергетика декабриста

Декабрист також називають різдвяником або різдвяним кактусом. Ця рослина розквітає щороку приблизно в один і той же час – в грудні. Рослина володіє дуже потужною енергетикою. Якщо вона відчуває себе нормально, то впливає на людей позитивно.

Декабрист не тільки ділиться своєю енергією, але й вбирає негатив, що виходить від людей і від подій, що відбуваються в будинку. Краще всього ставити квітку ближче до вікна, щоб вона забирала всю негативну енергетику зовнішнього середовища.

Прикмети і забобони про декабриста

Пильно стежте за станом рослини. Вважається, що якщо рослина в’яне чи погано цвіте, то в будинку переважає негатив. Якщо рослина гине без видимих причин, це може обіцяти важкі хвороби домочадцям. Якщо ж рослина почуває себе добре і рясно цвіте, значить, в сім’ї немає ніякого розладу, обману і проблем.

Якщо рослина раптово починає в’янути і засихати, згадайте про те, хто нещодавно відвідував ваш будинок. Можливо, квітка увібрала в себе негатив, який був призначений вам або вашим близьким. Квітка може засихати і розквітати після приходу в будинок негативно налаштованих людей.

Зміни в житті обіцяє передчасне або пізнє цвітіння. Позитивні зміни обіцяє раннє цвітіння. Якщо декабрист розцвів в січні, то майбутній рік може бути невдалим у роботі та фінансовій сфері.

Якщо рослина взагалі не цвіте, це може означати, що між чоловіком і жінкою великий розлад. Це може бути також свідченням того, що на господиню хтось затаїв велику образу – діти, чоловік, батько, сестра або мама.

Чи можна тримати вдома декабриста

Народні прикмети кажуть, що квітка не любить чоловіків. Якщо жінка самотня, але хоче зустріти свою любов, то їй не варто заводити таку рослину. Якщо дама вже знаходиться в стосунках чи шлюбі, таку квітку можна сміливо купувати або брати в подарунок.

Читайте також: Якщо хочете залучити в будинок гроші, придбайте ці 5 рослин (фото)

Таким чином, бажання знайти другу половинку і створити сім’ю – єдина умова, при якій така рослина буде недоречною в будинку.

Найкраще декабрист приживеться в офісі, де мало чоловіків. Кажуть, що рослина любить одне і те ж місце. Якщо ви зважилися завести такого друга, то його краще зайвий раз не переміщувати.

Бажаючим придбати квітку-талісман для захисту від негативу краще не надавати перевагу декабристу. Це рослина підійде далеко не всім, тому будьте обережні. Ознайомтеся з іншими рослинами, які дозволять вам знайти свою любов і щастя.

You cannot copy content of this page