fbpx

Чому дружині в жодному разі не можна стригти чоловіка

Деякі жінки самостійно стрижуть своїх чоловіків. Це зручно, швидко і йти чоловікові нікуди не потрібно. Однак, народні повір’я і прикмети суворо забороняють дружині остригати волосся чоловікові самостійно. І ось чому.

За народною прикметою дружина не повинна стригти волосся чоловікові. Звідки пішла це повір’я і чому воно існує до цих пір ми і поговоримо в цій статті.

Вважається що чоловіча стрижка значно менш складна, ніж жіноча. Чоловіків можна просто поголити під машинку, і багатьом дружинам ця процедура знайома. Кажуть, що постригши чоловіка самостійно, дружини помічають, що в родині наступають зміни, які не роблять сімейне щастя безхмарним, як це було раніше. Чоловіки перестають приділяти увагу дружинам і забувають, здавалося б, про дуже важливі речі.

Деякі професійні стилісти-дружини хочуть, що б їхні чоловіки змінювали час від часу свій імідж і тому стрижуть їх самі, але при цьому зовсім забувають про те, що дружини не повинні стригти своїх чоловіків. Ось чужих, будь ласка, а своїх не можна.

У народі вважалося, що життєва сила чоловіка криється в волоссі і якщо його відсікає дружина, то він може її втратити. Таким чином, якщо чоловіка стриже перукар або просто знайома жінка, то це не може завдати шкоди чоловікові, так як енергія чоловіка здатна «ховатися» всередину.

Це відбувається, якщо перукар наближається до чоловіка ближче п’ятдесяти сантиметрів. Але якщо чоловіка стриже дружина, то через довіру до неї він розслабляється і він може попрощатися з накопиченою біологічною енергією, духовним досвідом і інтуїцією.

Прикмети кажуть, що якщо стригти чоловіка, то в будинку частішають сварки і скандали. Початком сварки може стати зачіска, яка не сподобалася або холодність дружини під час стрижки. Чоловік може зробити жopстке зауваження з приводу того, що перукар стриже швидше і ретельніше. Дружини на це ображаються і тут, може, розгорітися не грайливий скандал зі словами «ну і йди до своєї перукарки!»

Читайте також: 10 речей, які руйнують енергетику вашого будинку і притягують невдачі

Якщо вірити прикметам, що дружина, яка стриже свого чоловіка, позбавляє його декількох років життя і чим частіше вона це робить, тим швидше вона стане «невтішною вдoвoю». Тільки як пояснити феномен з жителями гір, де дружини все життя голять чоловікові голови, а вони живуть до 100 років? Але якщо жінка готова вірити в прикмети, то відправляйте своїх чоловіків в салон краси, де його будeть стригти симпатичні дівчата перукарі. І вже самі вирішуйте що безпечніше.

І звичайно, обов’язково звіряйтеся з місячним календарем стрижок, адже правильно вибраний день для створення зачіски це запорука не тільки здорового волосся, але і сімейного спокою, і гарного самопочуття і навіть фінансового благополуччя.

Джерело.

You cannot copy content of this page