fbpx

Чому і коли 90-60-90 стало “золотим” стандартом краси

«Золотий» стандарт 90-60-90, виник лише в кінці минулого століття, вважається еталоном краси жінки.

Багато дівчат прагнуть відповідати йому, незважаючи на зростання і статура. Вважається, що відповідність параметрів фігури зазначеним цифрам дозволить привабити будь-якого чоловіка.

Читайте також: Шукав одружений “мачо” коханку в соцмережах, а залишився без житла і сім’ї

У 20 і на початку 21 століть манекенниць визнали еталоном жіночої краси. Їх схожі з лялькою габарити і не зовсім природна худоба стали зразком для наслідування. Однак хто вирішив, що ці параметри є еталоном? Однозначної відповіді немає, але є кілька цікавих припущень.

Можливо, що в усьому винна була елементарна лінь: досить створити певний «еталон», і собівартість виробництва зменшиться. При такому підході жінка не грає головну роль, а лише виступає в якості інструменту (живого манекена).

Так, за однією з версій, 90-60-90 – це просто-напросто спрощені параметри моделі Клаудії Шиффер (95-62-92), яка довгий час носила титул найкрасивішої дівчини світу. Саме вона стала тим самим стандартом, за яким міряли оточуючих.

Але, взагалі-то кажучи, на привабливість фігури впливає далеко не тільки пропорційність. Набагато важливіше, як дівчина себе почуває в своєму тілі, наскільки вона впевнена в собі. А тому слід орієнтуватися не тільки на «закони» моди, але на власні відчуття.

Джерело

You cannot copy content of this page