fbpx

Шукав одружений “мачо” коханку в соцмережах, а залишився без житла і сім’ї

Я з Василем познайомилася, коли прийшла на роботу в нову компанію. Він давно працював в цій компанії, а я тільки прийшла, ну він знайшов вільні вуха і почав вішати мені локшину, але я швидко його розкусила. Ми посміялися над цією історією, і почали зустрічатися, а незабаром одружилися.

Жили ми в моїй квартирі, яка мені дісталася від батьків. Заробляли ми добре, часто їздили відпочивати, почали відкладати гроші на ” чорний день”, і цей день незабаром настав, але все по – порядку. Я стала помічати, що чоловік почав від мене ховати гроші, часто затримуватися на роботі, він перейшов в іншу фірму, там зарплата була трохи більше, ніж у нього була. І я вирішила, що мені треба завести сторінку в соціальних мережах, на вигадане ім’я.

Читайте також:-Бuй її синку, а то виросте як її мати. Дивилась і не впізнавала свого чоловіка

Я назвалася Мариною і почала фліртувати з моїм чоловіком, а він, відразу ж повівся, потім він почав писати Марині, що одружений, але дружина ненормальна і, що він її кинути не може, так, як він її дуже жаліє. Незабаром чоловік призначив побачення цій Марині в кафе. Я прийшла спеціально трохи пізніше призначеного часу і побачила, квіти, які, мені чоловік не дарував, пляшку шампанського, він сидів до дверей спиною, тому не міг мене бачити. Я підійшла до нього, сіла і говорю: «Привіт, я Марина». Чоловік сидів, дивився на мене, він ставав червоним, потім блідим, а я на нього дивилася і думала, що заради хвилинної інтрижки, він зрадив двох рідних людей.

Я сказала, що я вaгітна, але дитину він не побачить, нехай йде далі по життю, але без мене. Прийшовши додому, я зібрала всі речі чоловіка, і коли він прийшов, то я йому їх віддала і сказала, що відтепер його в моєму житті немає.

Джерело

You cannot copy content of this page