Чому кожна жінка обов’язково має носити прикраси і чому пірсинг свідчить про непорядність

Виявляється, що прикраси допомагають нам накопичувати і зберігати позитивну енергію, захищають від розтрачання її в порожню і оберігають нас від поганих поглядів і думок сторонніх людей.

Чоловіків спершу приваблює зовнішня краса жінки. Внутрішня краса жінки відкривається для чоловіка пізніше.  Будь-який чоловік бажає, щоб його супутниця життя була красивою і доглянутою. Йому хочеться дивитися на свою жінку, пишатися і милуватися нею.

Тому прикрашати себе – це ціле мистецтво, яке варто опанувати кожній жінці, яка прагне розвивати в собі жіночність.

Мати багато красивих прикрас і намагатися носити їх щодня – ось одна з основних задач жінок! Причому прикраси обов’язково повинні блищати, і чим більше вони будуть виблискувати, тим краще.

Кулони, намисто, кольє і ланцюжки прикрашають область найважливіших енергетичних зон – горлову, сердечну і сонячного сплетіння. Прикрашаючи цю область тіла, ми зберігаємо енергію, яка згодом допомагає розвинути творчі здібності, віру і співчуття, впевненість в собі і жіночу природу.

Сережки захищають верхні енергетичні центри. Чим красивіші і цікавіші сережки, тим краще. Бажано частіше носити довгі сережки, так як вони збільшують жіночу енергетику.

Уникайте в сережках ламаних ліній, різких кутів, які ріжуть енергетику. У мочках вух знаходиться важливий енергетичний канал, вплив на який надає заспокійливу дію. Саме тому ми несвідомо смикати сережки, коли хвилюємося.

Браслети на руках не дають жінці віддати і розтратити всю свою енергію повністю. Жіноча природа така, що ми дуже любимо віддавати свою любов, тепло і турботу своїм близьким. Енергія виходить через зап’ястя і руки жінки, тому браслети придумані не даремно, вони є захистом основного енергетичного каналу, якій проходить уздовж хребта.

З точки зору енергетики, браслети – це найважливіші жіночі аксесуари, які бажано одягати щодня.

Каблучки також впливають на рух енергії в організмі. У кожної жінки обов’язково мають бути каблучки-талісмани, які будуть найсильнішими захисниками. Вибирайте дорогоцінні камені інтуїтивно.

Вашу каблучку – ви просто не захочете ніколи знімати! Це буде дуже хороший знак, що означає, що саме ця каблучка і є ваш оберіг.

Довгі нігті означають концентрацію ceксyaльної енергії в нижніх чакрах, агpeсивну енергетику, дeмoнізм. Такі нігті характерні для сутностей з нижніх планет – вaмпіpів та ін. Маючи такі нігті, ми прагнемо наслідувати їх.

Гідних розумних чоловіків відвертає така довжина нігтів, вони відчувають агpeсивне вторгнення. А чоловіки, які хочуть використовувати жінку, не хочуть довгих відносин, сім’ї та дітей, привертаються такими нігтями. Нігті добре стригти на спадаючий Місяць.

Нігті повинні бути короткими, якщо перевернути долоню, їх не буде видно за подушечками пальців. Манікюр повинен бути, нігті повинні блищати і бути привабливими.

Читайте також: 5 знаків Зодіаку, які бачать вас наскрізь і найкраще відчувають брехню

Стрічки, хустки, пов’язки, обручі, діадеми, шпильки оберігають і допомагають осягнути Божественну мудрість. Вони захищають розум жінки і цнoтливість. Не забувайте, що волосся – це сила жінки, а енергетичні центри на голові відповідають за зв’язок з вищими силами.

Пірсинг – неавторитетнe пpoколювaння. У пупi знаходиться 84 енергетичних каналu. Пірсинг проpiзає всі ці канали, і енергетика не йде вище нижньої чакри, тобто пірсинг говорить про те, що жінка завжди готова до ceксу, приваблює чоловіків з сильною пожадливістю і безвідповідальних. Історично пішло з Туреччини, де наложницям робили пірсинг, щоб мати покірних ceксyaльних рабинь.

Красиві прикраси наповнюють жінку місячно. енергією і гармонією. Тому прикраси – це сильна зброя жінки в залученні і натхнення чоловіка.

Та й взагалі, гарні прикраси служать прекрасним джерелом позитивних емоцій, радості та гарного настрою!

Джерело.