fbpx

Чому мені про це ніхто не розказав раніше? 4 типи людей: людина-логік

Усіх людей можна розподілити на 4 групи: логіки, етики, сенсорики, інтуїти.

Логіки: люди продумані, практичні, реагують виважено, діють раціонально, на основі всього досвіду. Їм важливо планувати.

Люди системи. Працюють в системі, у чіткій ієрархії, діяльність, що пов’язана з логікою, алгоритмами, документами, раціональними процесами.

Такі люди здаються строгими, стриманими, суворими та рішучими. До кожного виходу у світ,  для кожної дії їм необхідно підготуватися, продумати всі деталі, запланувати, не пропустити нічого.

Добре розбираються в об’єктивних закономірностях навколишнього світу, легко виділяють у будь-якій справі головне і другорядне.

 Але слабше розуміються на взаєминах людей, їхніх почуттях та емоціях.

Особисті почуття, емоції для них – це загадка, оскільки вони часто не піддаються «контролю з боку свідомості», «голосу розуму». Про свої почуття вони говорити не люблять і часто не вміють. Але вчаться це робити.

Аби себе гарно почувати, логіку поруч потрібен етик. Про етика – у наступній статті.

***

Часто ми говоримо фразу “Чому мені ніхто про це не розказав раніше?”. Вона завжди супроводжується інсайтом, овва-ефектом. І після цього життя вже не є таким, яким було раніше.

Публікуємо серію розмов з психологом Антоніною Агіловою про теми, які можуть змінити розуміння, ставлення і життя в цілому.

Попередню розмову можна прочитати тут⇓.

Автор – Антоніна Агілова, психолог. Ексклюзивно для Оsoblyva.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

Позначки:
facebook