fbpx
Поради

Чому мені про це ніхто не розказав раніше? 4 типи людей: людина-сенсорик

Сенсорики: сприймають світ через свої відчуття, через своє тіло в ньому — через смак, колір, запах, естетичну та чуттєву насолоду, правильно визначають свої фізичні потреби “тут і зараз”.

Харизматичні люди.

Уміють жити сьогоднішнім днем, майбутнє уявляють важче. «Завтра буде завтра», «після нас хоч потоп» тощо. З планами на майбутнє, з ідеями їм мають допомагати люди-інтуїти. (Про них наступна стаття).

Ідуть по життю сміливо, не помічаючи перепон, обходять перепони або їх долають. Люди сили фізичної. Намагаються домогтися чистоти і порядку ( і не тільки від себе, а, у першу чергу, від інших), усі речі в них — на своїх місцях.

Сенсорики сумніваються рідко — вони знають, чого хочуть. Помічають усе, що відбувається навкруги. Ще їх називають земними людьми. Уміють робити речі своїми руками, щось майструвати.

Коли вони заходять в приміщення, їх видно і чути.

Вдало виходить очолювати інших людей, процеси. Вибудовують ієрархію. Мають ієрархічне мислення.

Фізично витривалі.

Обіймають часто керівні посади.

***

Часто ми говоримо фразу “Чому мені ніхто про це не розказав раніше?”. Вона завжди супроводжується інсайтом, овва-ефектом. І після цього життя вже не є таким, яким було раніше.

Публікуємо серію розмов з психологом Антоніною Агіловою про теми, які можуть змінити розуміння, ставлення і життя в цілому.

Попередню розмову можна прочитати тут⇓.

Автор – Антоніна Агілова, психолог. Ексклюзивно для Оsoblyva.com.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page