Чому не можна брати перший же номер в готелі?

У багатьох мандрівників траплялася ситуація, коли при заселенні ви опиняєтеся в кутовому номері на першому поверсі, з видом на парковку і з жaxливим запахом куріння, і, здавалося б, ваш відпочинок виявляється під загрозою.

Експерт з туризму розповів про лайфхак, який може врятувати вашу подорож.

Зак Хонгіг, головний редактор The Points Guy, говорить про те, що рекомендація в такому випадку одна: якщо ви не задоволені кімнатою, яка була виділена вам, то варто попросити про заміну.

Вся справа в тому, що готельєри в першу чергу виділяють найгірші номери і варіанти, а ось часто друга кімната, призначена (або третя або четверта, якщо ви впертий тип), набагато краща, ніж перша. І все, що вам потрібно зробити, відразу ж після перегляду першого варіанта, який вам не сподобався, попросити про зміну номера і подивитися наступний варіант.

Читайте також: Речі, які не можна зберігати в спальній кімнаті

Вся справа в тому, що готелі поводяться таким чином, щоб зберегти найкращі кімнати для тих гостей, які є постійними або ще перед приїздом написали в листі про те, який номер вони потребують, вказавши всі побажання.

Тому перш за все, приїхавши в готель, повідомляйте на стійці реєстрації про те, що хочете спочатку ознайомитися з кімнатою, а вже потім приймайте рішення, чи підходить вона вам. Якщо не підходить, то відкинувши усі емоції, просіть показати вам інший варіант.

Джерело.