fbpx

Чому не можна дарувати годинник і до чого призведе такий подарунок

В кожній країні є свої прикмети і забобони стосовно подарунків. У Франції незаміжній дівчині не можна дарувати парфуми, в Німеччині поганим подарунком вважається канцелярське приладдя, особливо щоденники. У нас не можна дарувати, ножі, дзеркала і годинники. Якщо з першими двома все зрозуміло, то з годинником не зовсім. Чому ж красиві, дорогі і престижні годинники це поганий подарунок? Ми вирішили розібратися.

Історія

Вважається, що спочатку саме в Китаї не можна було дарувати годинник. По-перше, китайський ієрогліф, що описує смepть, схожий на годинник. По-друге, народ Китаю насторожено ставився до речей, які вимірюють те, що не дано побачити людському оку. Інші народи з побоюванням ставилися до цього механізму і вважали, що не можна дарувати годинник один одному. Так як годинник може зупинити час і людина, яка отримала такий подарунок, пoмpе раніше призначеного їй терміну.

Кохання

Що стосується других половинок, тут народна прикмета категорична: не можна дарувати годинник ні в якому разі! По одному марновірству, стосунки розпадуться як тільки зупиниться годинник, з іншого – розпадуться в будь-якому випадку. Вірити цьому чи ні – право кожного, але забобонним людям, краще не випробовувати на міцність себе і свої стосунки.

Читайте також: Чому не можна носити чужі речі і прикраси: чим ви ризикуєте

Друзі

Якщо ти побачила гарний годинник, який захотіла подарувати своїй подрузі, краще заздалегідь дізнайся наскільки вона забобонна. Адже на твій подарунок вона може вигукнути: не можна дарувати годинник – це погана прикмета! За марновірством, подарунок у вигляді годинника означає кінець міцної дружби.

Джерело.

You cannot copy content of this page