Чому не можна дарувати капці і шкарпетки на Новий рік і які неприємності це може принести

У народі існує безліч своєрідних прикмет, пов’язаних з отриманням і даруванням подарунків. Є речі, які можна і потрібно підносити близьким, але є і заборони, які стосуються деяких предметів побуту та одягу. Що ж насправді обіцяють подаровані тапочки, і чи можна одягати шкарпетки, піднесені вам в честь свята.

Прикмети про подаровані шкарпетки

За повір’ями речі, які подаровані для того, щоб надягати на ноги, обіцяють довгу дорогу. Так що ж може статися, якщо презентом виявляться шкарпетки?

Чоловік, якому подарували шкарпетки до новорічних свят, проведе рік в поспіху і напрузі, не знаходячи собі місця від хвилювання.

Шкарпетки, отримані як подарунок, притягнуть далеку дорогу з рідного дому, і жінка своїми руками може створити ситуацію, в якій чоловік піде до розлучниці.

Якщо шкарпетки чоловікові дарує мати, то вона хоче, щоб її син повернувся в рідну домівку, і якщо у чоловіка вже є своя сім’я, то шлюб може дати тріщину.

Дарувати шкарпетки варто тільки в тому випадку, якщо подарунок довгоочікуваний. Так, в’язані шкарпетки, які зігрівають холодною зимою, несуть позитивну енергетику, якщо подаровані з чистими помислами і турботою.

Що обіцяють подаровані капці

У сучасному світі заповіти наших предків йдуть на другий план, і світом править практичність. Нерідко на свята дарують зовсім звичайні предмети, серед яких є і капці. Наші предки насторожувалися, коли отримували такі подарунки, і тлумачили їх по-своєму.

Капці, вручені як презент, загострюють конфлікти між людьми і віднаджують їх від будинку друзів або близьких.

Домашні капці – це натяк на швидку розлуку, оскільки асоціюються з одягом людини, яку проводжають в останню путь.

Прийняті в дар капці прирікають власника на неприємності в будинку: він буде постійно незадоволений тим, що відбувається в його родині.

Капці можуть стати підступним подарунком з боку розлучниці, якщо вона бажає відвести чоловіка з сім’ї.

Проте капці, як і шкарпетки, можуть бути хорошим подарунком, адже в сучасному світі можна запросто знайти оригінальні вироби, які не тільки зігріють ноги, а й стануть джерелом позитивних емоцій. Важливо відмовитися від думки піднести білі капці по асоціації з сумною прикметою, а також не вибирати капці грубої роботи і похмурих кольорів.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива