fbpx

Чому не можна вірити гороскопам: відповіді зі сторінок Біблії

Астрологія користується популярністю ще з часів падіння Вавилона. Мільйони людей звіряють своє життя з щоденним гороскопом. А питання: “Під яким знаком ви народилися?” стало звичайним привітанням. Що ж нам пророкують зірки цього разу?)

Давай розберемося, чому гороскопи – це брехня, і чим вони небезпечні для твого життя.

Що таке астрологія?

Астрологія (не треба плутати з астрономією, обґрунтованим, науковим вивченням небесних тіл) – це древня практика, псевдонауковий метод передбачення подій через визначення місця розташування Сонця, Місяця, зірок та інших планет. Астрологи заявляють, що можуть прогнозувати і аналізувати події, розшифровуючи “надприродні” значення місцезнаходження небесних тіл.

Астрологія – явище не нове, це одна з найбільш древніх окультних практик, відомих людині. Найбільш ранні записи про месопотамські цивілізації містять спогади про астрологію. Віра в те, що зірки впливають на хід нашого життя заснована на дуже давньому марновірстві, що планети – це боги, що керують з неба життям на землі. Звідси ясно, чому планети і сузір’я отримали назви з язичницької міфології.

Коли зароджувалася ця псевдонаука, були відомі тільки: Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, а також Сонце і Місяць; їх вважали сімома божествами, які проживають в дванадцяти небесних “будинках”. Ці “будинку” відповідають дванадцяти сузір’їв, які є знаками зодіаку: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби.

Істинне призначення зірок

За біблійними переказами, все це – нісенітниця. Зірки не можуть показати майбутнього, тому що ніколи для цього не були призначені. Вони жодним чином не впливають на курс людського життя. Боже Слово конкретно говорить про те, що саме можна дізнатися за зірками.

При створенні світу Бог сказав:

Нехай будуть світила на тверді небесній, для відділення дня від ночі, і нехай вони стануть знаками, і часів, і днів, і років. Буття 1:14

Робимо висновок, що у сонця, місяця і зірок потрійне призначення:

Вони відокремлюють день від ночі. До епохи електрики і телебачення, час для сну і підйому стародавні люди визначали за допомогою небесних тіл.

Вони служать як календар. Світила визначають часові межі. Зірки набагато точніше наших сучасних календарів. З їх (зірок) допомогою можна визначити пору року, місяць, а також бік світу. Крім того, їх не потрібно кожні чотири роки коригувати, як ми робимо з календарями, додаючи у високосному році один день.

Вони висвітлюють землю. Книга Єремії (31: 35-36) підтверджує це: “Так говорить Господь, що сонце дає освітлення вдень, і порядок місяцеві й зіркам для освітлення вночі”.

Стародавні люди вміли використовувати знання про розташування зірок, як точний календар. Наприклад, доведено, що руїни Стоунхендж, колоподібної споруди з гігантських монолітів на рівнинах Англії, є, насправді, останками ретельно розрахованого астрономічного календаря. Наші предки, спорудили його, явно мали приголомшливу кількість інформації про рух зірок і планет. Використовуючи коло з монолітів, вони визначали рух небесних тіл, передбачали літній і зимове сонцестояння, поява комет, точний час сонячного і місячного затемнень і ін.

Вклоняйся Творцю, а не творінню!

Небесні тіла, яким поклонялися зіпсовані люди, теж є Божим творінням; а астрологія – це один з обманів, на який вони проміняли істину. Небесні “боги”, з чиєю допомогою пророкує астрологія, “свідчать”, що ця лженаука є формою ідолопоклонства. Проти подібного поклоніння виступає Боже Слово:

І щоб ти, звівши на небо, і побачивши сонце, місяць і зірки і все воїнство небесне, щоб не був ти зведений і не вклонявся їм, і не служив їм, так як Господь, Бог твій, приділив їх під всім небом.
Второзаконня 4:19

Зірки або демони?

Писання відкриває, що фальшиві боги (як ті з астрології), насправді, є демонічними силами. Біблія говорить: “… язичники, приносячи жeртви, приносять бісам, а не Богу” (1 Кор.10: 20). Древнє поклоніння зіркам, від якого сталася астрологія, є справжнім поклонінням демонам. Астрологія і демонізм підтримують близькі зв’язки. Підраховано, що троє з п’яти людей, пов’язаних з окультно. діяльністю, починали її з астрології.

Небесні тіла не можуть розповісти майбутнього, вони – неживі маси, що курсують в галактиці за встановленим шляху. Біси ж як духовні істоти мають деяку інформацію про майбутні події, і, використовуючи своє надприродне знання, намагаються обдурити людей.

Та й більшість гороскопів настільки узагальнені, що підходять практично будь-кому. Наприклад, “Будьте дуже уважні до своєї інтуїції” або “Надайте сьогодні близького друга особливу підтримку”. Фактично, будь-яка людина може щодня знайти виконання таким “пророцтвам”.

Це здається нешкідливим, але коли ти починаєш підлаштовувати своє життя під гороскоп і знаходити між ними зв’язок, тоді проста цікавість часто перетворюється в оккультye залежність.

Не злічити, скільки неправильних рішень було прийнято, скільки людей постраждало, скільки життів було зруйновано, і все через те, що люди шукають мудрість у диявольських балакунів.

Читайте також: 11 сильних цитат з Біблії, які допоможуть змінити життя

Астрологія – мерзота для Бога

Боже Слово ясно забороняє будь-який зв’язок з астрологією. Господь попереджає ізраїльтян:

Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через вогонь, віщун, ворожбит (в др.перекладі “дослідник часів”), і хто чарівник, і хто чорнокнижник, що викликає духів, чарівник і хто викликає духа пoмeрлого; Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій виганяє їх перед тобою. Второзаконня 18: 10-12

Поклоніння зіркам було серйозним гріхом і каралося смeртю, бо не тільки підставляла народ під демонічний вплив, а й виводила його з істинного Божого шляху.

Твоїм життям керують не зірки, а думки

Любов перекладати відповідальність на гороскопи властива людям, які не живуть усвідомлено. Ось він встав, прочитав того, що його сьогодні чекає, і все. Думати більше не треба. Нехай буде так, як сказали зірки. Але знай: твоїм життям керують твої думки і твої рішення. Не варто вірити обману. Якщо зірки обіцяють тобі багатство і кар’єрне зростання, а ти сидиш і нічого для цього не робиш, то гороскоп виявиться брехливим.

Розвивайся, дивись позитивні передачі, вчи мови, займайся спортом, молися. Все це дасть тобі набагато більше успіху і знання, ніж читання надуманих гороскопів.

Бог в кожному дні готує для тебе особливі чудеса і благословення. Вір Йому, Живому і Знаючому, а не мeртвим зіркам!

Автор: Ірина Апрєльска

джерело

You cannot copy content of this page