fbpx
Культура

Чому ніколи не можна дарувати годинник коханій людині

На перший погляд може здатися, що годинник – відмінний подарунок, але з точки зору біоенергетики це зовсім не так. Дарувати годинник коханій людині не варто, і ми пояснимо вам, чому.

Існує багато хибних прикмет, тому не всім забобонам можна вірити. Що стосується піднесення в подарунок годинника, то це чиста правда – вони дійсно можуть зруйнувати ваше щастя. Джерело.

Годинники в біоенергетиці
Годинники мають досить сильну енергетику, яка бере участь в побудові сприятливої ​​атмосфери в будинку. Відбувається це тільки тоді, коли вони справні. Годинники вбирають в себе весь негатив, з яким зустрінуться поза будинком. Тому при переїздах годинник краще якомога швидше переносити з будинку в будинок. Якщо переїзд тривалий, краще купити новий.

Перед тим як піднести годинник в подарунок, людина деякий час тримає його в оточенні своєї аури. Годинники вбирають все найгірше, а потім віддають це квартирі або людині, якій призначені. З цієї причини такий подарунок може бути таким собі показником ваших стосунків. Якщо все в порядку, годинник не принесе невдач. Якщо ж у відносинах проблеми або дарувальник перебував у поганому настрої, поки годинник був у нього, подарунок може призвести до неприємностей.

Народні прикмети про годинник
Навіть народні прикмети доводять нeбeзпeку такого подарунка. У багатьох культурах цей презент розцінюється як символ біди.

Імовірно, прикмета про те, що не можна дарувати годинник, з’явилася на Сході. Пов’язана вона з тим, що в китайській мові є ієрогліф, що позначає годинник. Він дуже схожий на ієрогліф смepті.

В середні віки люди і зовсім боялися тримати вдома годинник, тому що вірили, що в них міститься темна сuла, яка здатна зpyйнувати будь-яку ідилію. Зупинився годинник, згідно поширеними забобонами, обіцяє тільки біди.

Якщо одна людина подарує іншій годинник, це може призвести до розставання. Прикмета з’явилася в результаті багатовікових спостережень: історія знає чимало прикладів, коли люди розлучалися або їх шлюб розпадався після таких подарунків. Вважається також, що, подарувавши годинник, можна накликати біду на людину, і в його житті почнеться чорна смуга.

Так чи інакше, але прикмети призвели до того, що в сучасному світі, де годинник може дозволити собі майже кожен, стало складно уникнути негативного впливу багатовікових спостережень.

Як бути, якщо хочеться подарувати годинник
Яким би поганим цей подарунок не був з точки зору прикмет або біоенергетики, він досить хороший з практичної точки зору. Найпростіший спосіб – подарувати гроші або сертифікат на годинник, щоб людина самостійно купила його. Це захистить її і вас від будь-яких можливих небезпек.

Читайте також: Чому ніколи не можна ставати і сідати на поріг?

Згідно з іншими народними прикметами, можна подарувати людині годинник, але обов’язково потрібно взяти за нього якусь символічну плату, щоб відвести нещастя. Таким чином у вас людина «купить» цей годинник, тому буде в безпеці.

Якщо вам подарували годинник, фахівці радять залишити його вдома на кілька днів, а тільки потім надягати. Він повинен «звикнути» до навколишнього оточення. Потім вже можна носити без побоювань.

You cannot copy content of this page