fbpx

Чому ніколи не можна підіймати гроші і що потрібно зробити, якщо ви все ж таки взяли їх до рук

Бувають хороші і погані прикмети, тому краще двічі подумати, перш ніж піднімати гроші. Налаштуйте себе на позитивну хвилю, щоб якомога рідше вставати перед таким вибором. Кажуть, що ті, хто рідко зустрічає «халяву», набагато щасливіші за інших. Творче мислення допоможе домогтися всього самостійно.

Найпоширеніші прикмети про знайдені гроші

Знайти гаманець з грошима. Це хороша прикмета, оскільки багато хто вважає, що таким чином Всесвіт дає людині можливість зробити добрий вчинок. Якщо залишити гаманець собі і забрати його вміст, це може залучити неприємності у ваше життя. Народна мудрість говорить, що чуже брати не можна. Гаманець необхідно повернути власнику. Джерело.

Знайти багато грошей. Буває так, що людина знаходить пристойну суму, але це не допоможе їй відшукати власника, хоча спробувати варто. У століття сучасних технологій можна подати оголошення в соціальних мережах – той, хто втратив ці гроші, може дуже зрадіти вашій знахідку.

Щоб не вірити на слово, необхідно промовчати про точну суму і про те, які там були банкноти, щоб недобросовісна особистість не привласнила вашу знахідку собі. Якщо знайти власника не вийде, гроші можна залишити собі, але потрібно максимальна щирість, тверде бажання допомогти тому, хто їх дійсно втратив.

Знайти мало грошей. Припустимо, ви знайшли сто гривень. Сума не суттєва, тому гроші можна підняти, промовивши прості слова, щоб не накликати на себе біду: «Беремо без зла ми те, що випадково втрачається. Нехай все втрачене нам тут же повертається».

Знайти гроші в дощовий день. Це на щастя. Дощ – символ багатства і родючості, щастя і успіху. Саме з цієї причини така знахідка може вважатися удачею.

Знайти гроші в п’ятницю 13. Такі гроші точно не можна піднімати. Знахідка може обіцяти неприємності і фінансові проблеми.

Знайти гроші в повний Місяць або Молодик. У цей час є шанс знайти гроші, які вам належать. Можливо, раніше вас обдурили, а тепер Всесвіт хоче повернути борг або його частину за кривдника.

Знайти багато розсипаних монет. Це погана прикмета, причому не тільки в тому випадку, якщо ви піднімите їх, але і в тому випадку, якщо ви їх просто помітили. Краще не піднімати і навіть не брати до уваги, скільки грошей лежить на землі.

Пам’ятайте про те, що знайдені гроші можуть бути підкладом. Іноді люди з недобрими намірами спеціально залишають їх на землі. Підклади дуже небезпечні, оскільки забирають удачу, здоров’я, гарний настрій і руйнують енергетику.

Порожній гаманець. Знайти порожній гаманець – до біди. Така знахідка обіцяє проблеми в бізнесі, на роботі. Краще не ризикувати найближчі пару-трійку днів, не витрачати багато грошей на якісь дорогі речі.

Чи можна піднімати гроші
Зрозуміло, на це питання є кілька варіантів відповіді. Вище вже було сказано, що знайти гроші в дощову погоду – до удачі. В цьому випадку можна піднімати купюри або монети. Розглянемо альтернативні думки.

Читайте також: Моя бабуся мала міцну сім’ю, 9 дітей і все життя прожила в достатку! Оcь у чому її сeкрет

Експерти відзначають, що необхідно враховувати стан фінансів. Якщо видно, що купюра або монета лежать на своєму місці вже довго, то можна сміливо піднімати їх, оскільки вони вже очистилися від енергетики власника. Вони мають нейтральну енергетику, якої можна не боятися. Нові гроші, швидше за все, були втрачені недавно. Гаманець також говорить про недавню пропажу. Це краще не чіпати, якщо ви не хочете зробити добру справу, повернувши річ власнику.

Відповідно до думки деяких фахівців, знайдені гроші порушують закон природного балансу. Саме тому їх не варто піднімати, але якщо ви їх все ж підняли, то краще якомога швидше витратити їх на який-небудь подарунок другу або на щось корисне. Не можна класти їх у кишені, а тим більше в гаманець до своїх грошей. Ще їх не можна приносити додому.

You cannot copy content of this page