Чому одна людина так і притягує гроші, а інша НІ? Ось Вам 20 ПОРАД, які їх притягують

“Гроші псують людей!” – говорили нам завжди. Але, як доведено на практиці, псують людину не гроші, а їх відсутність. Адже найбільш злi, незадоволені і заздрісні люди – фінансово не спроможні. Джерело

20 ПОРАД, які притягують гроші:

Від грошей залежить добробут людини, те, як вона буде харчуватися, жити, відпочивати, лікуватись і т.д. Гроші забезпечують нам впевненість і якийсь спокій. Але, виникає питання: чому людина так і притягує гроші, а інша ніяк не може поліпшити своє фінансове становище?

Є безліч повір’їв, що добрий результат дає так зване приманювання грошей. Виходячи з цього, придумувалося маса способів залучення грошових знаків.

Читайте також:Я знала, що пити теплу воду з лимоном – це добре, але ніхто не говорив мені найважливішого

Тепер у кожного народу є свої талісмани: у росіян – нерозмінний п’ятак, в американців – вперше отриманий долар, у німців – гнута монета або монетка з дірочкою. Всі гроші і талісмани потрібно берегти і погладжувати.

Коли вперше з’явилися паперові гроші, з’явилися й гаманці, куди готівку складали в розгорнутому вигляді, розправлені і обличчям до власника.

В англійців є прикмета: “Ті, у кого проблеми з грошима, повинні кинути в кишеню павука, який сплете там павутину, і гроші будуть затримуватися надовго”.

Російські купці дзвеніли грошима в кишені, коли чули голос першої зозулі. А до нинішніх часів залишилася віра у додаток багатства, якщо показати гроші молодому наростаючому місяцю.

Взагалі, існують деякі правила, до яких варто прислухатися:

1.Купюри і монети краще брати лівою, а повертати правою рукою.

2.Гроші в борг не потрібно давати в понеділок і неділю, тому – що їх можуть не повернути.

3.Найбільш непідходящий день тижня для повернення боргу – понеділок, а якщо не послухати цієї поради, то грошей не буде.

4.Гроші найкраще віддавати вранці, а якщо таке неможливо, то увечері їх потрібно розміняти перед поверненням.

5.Розгорнуті грошові знаки віддавати не варто, купюру краще скласти навпіл і подати згорнутим кінцем уперед.

6.Не можна нічого давати стороннім людям через поріг свого житла, особливо після заходу сонця.

7.Щоб не вимести або не вимити з будинку гроші, прибирати потрібно тільки вдень.

8.Якщо раптом монети розсипалися з гаманця, то збирати їх краще правою рукою.

9.Щоб досягти фінансового благополуччя в новому житлі, потрібно при в’їзді посипати на підлогу срібні монети.

10.Під скатеркою необхідно завжди мати кілька купюр.

11.Якщо дуже хочеться подати жебраку на вулиці, то про себе потрібно сказати: “Не зубожіє рука, яка приносить!”

12.Дивитися на людину, якій даєте гроші, не варто, особливо в очі.

13.Можна завести у себе скарбничку, в якій будуть зберігатися купюри, кратні 50, а ще й ті, які тимчасово повинні лежати на зберіганні.

14.Не варто піднімати монети з підлоги.

15.Багато хто прислухається до поради – завести вдома грошове деревце, за повір’ями Фен-шуй, воно приносить гроші, брязкаючи монетами.

16.Будь-який символ багатства потрібно тримати на південному сході житлового приміщення. Цей кут зазвичай передбачає “багатство”.

17.Зберігання грошей краще здійснювати в червоних конвертах. Можна навіть зобразити на них ієрогліфи, які означають “процвітання” або просто деревце.

18.У гаманці (скільки б їх у вас не було) завжди тримайте хоч якісь гроші.

19.Шалені гроші (виграні, знайдені і т.п.) не приносять щастя, і тому не повинні затримується у вашому гаманці. Роздайте їх нужденним або негайно потратьте.

20.Треба вірити, що гроші достойні бути поруч, і вони обов’язково з’являться.

Взагалі, на думку психологів, в людини грошей стільки, скільки вона дозволяє їх собі. А якщо вона має почуття дискомфорту, володіючи грошима, то потрібно негайно ліквідувати причину хвилювань, інакше гроші пропадуть.

І тільки тоді, коли людина остаточно вирішить, що більше не може жити в бідності, і хоче жити краще, а також зрозуміє, наскільки важливі для неї ГРОШІ, потрібно приступати до дій.

Ті методи, якими можна заробляти, необхідно добре обміркувати, а потім і приступати до їх реалізації, не боячись щось втратити. Потрібно навчитися дійсно бажати заробляти гроші, вселяти в себе рішучість протистояння.

Звичайно “заробляння” грошей – нелегке заняття, але воно під силу кожному. Просто потрібно пообіцяти собі – ніколи не здаватися, і тоді копійки перетворияться на багатство!